2 نظر

جزییات بروزرسانی جدید بازی Civilization VI منتشر شد

توسط در 9 ماه پیش
 

استودیو فیرکسس گیمز با انتشار ویدیویی جدید، جزییات بروزرسانی ماه مارس بازی Civilization VI را در اختیار کاربران گذاشت؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

از زمان عرضه در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ میلادی، شرکت 2K و استودیو بازی‌سازی فریکسس گیمز (Firexis Games) به پشتیبانی از عنوان خود ادامه داد‌‌ه‌اند و حتی ماه گذشته نیز اولین بسته‌ گسترش‌دهنده بزرگ بازی با عنوان Rise and Fall را نیز منتشر کردند. حال در جدیدترین اخبار بازی‌های ویدیویی، استودیو فریکسس گیمز ویدیو بروزرسانی ماه مارس ۲۰۱۸ منتشر کرد که حاوی صحبت‌های اد بیچ، طراح ارشد مجموعه بازی‌های Civilization، می‌شود. در این ویدیو، او جزییاتی از محتویات بروزرسانی ماه جاری بازی Civilization VI که توسط کاربران نیز بسیار درخواست شده بود را در اختیار بازیکنان گذاشت.

در این بروزرسانی، رابط کاربرای بازی Civilization VI بهبود یافته تا بازیکنان اطلاعات مهم را راحت‌تر مشاهده نمایند. بازیکنان در این آپدیت می‌توانند از کار‌هایی که متحدانشان انجام می‌دهند با خبر شده و همچنین راهنمایی‌های بیشتری نیز از سمت بازی برای سیستم‌های جدید و پیچیده بازی دریافت کنند. بازیکنان سرانجام می‌توانند بازه زمانی تمدن خود را وقتی که بازی به پایان رسید، مشاهده نمایند. این بروزرسانی همچنین برخی از مشکلات و باگ‌های بازی را نیز برطرف خواهد کرد. در ادامه می‌توانید ویدیو مربوط به این بروزرسانی را مشاهده نمایید:

دانلود از آپارات

بازی Civilization VI روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و iPad در دسترس است. اولین گسترش‌دهنده بزرگ بازی به نام Rise and Fall نیز در ماه فوریه سال ۲۰۱۸ برای رایانه‌های شخصی منتشر شد.

 

شما باید ورود برای ارسال نظر