تاکنون ۷.۵ میلیون نسخه از بازی Monster Hunter World به سراسر جهان ارسال شده است

توسط سهیل حسینی در ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

شرکت «کپکام»، در تازه‌ترین خبر پیرامون آمار فروش بازی Monster Hunter World اعلام کرد این عنوان به رکورد جدیدی دست پیدا کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق این اعلامیه، مشخص شد بازی Monster Hunter World تا به این لحظه موفق به ارسال ۷.۵ میلیون نسخه در سراسر جهان شده است که این ارقام شامل هر دو نسخه مربوط به خرده‌فروشی‌ها و نسخه دیجیتالی که از طریق فروشگاه پلی‌استیشن و شبکه اکس‌باکس لایو عرضه شده، می‌شود.

این مورد، بدان معنا است که بازی Monster Hunter World در حال حاضر به عنوان پرفروش‌ترین بازی شرکت «کپکام» تا به این لحظه است. این رکورد، قبلا در اختیار بازی «رزیدنت ایول ۵» (Resident Evil 5) با آمار فروش ۷.۳ میلیون نسخه بود.

بازی Monster Hunter World موفق شد در منطقه ژاپن، طی دو هفته اول انتشار ۱.۵ میلیون نسخه به فروش برساند. غیر از این، تنها در سه روز این عنوان توانست ۵ میلیون نسخه به بازار ارسال کند و این ارقام طی چند هفته به شش میلیون رسید. به‌نظر می‌رسد این رکوردها تمامی ندارد و روند رو به رشد این عنوان هم‌چنان ادامه دارد.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Monster Hunter World در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است. نسخه رایانه‌های شخصی نیز در پاییز ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: