پاداش‌های ویژه شرکت «بلیزارد» به مناسب سالگرد ۲۰ سالگی بازی StarCraft

توسط سهیل حسینی در ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

بازی StarCraft عنوانی محبوب در سبک استراتژی هم‌زمان است که به سالگرد ۲۰ سالگی خود نزدیک می‌شود. به همین منظور، شرکت «بلیزارد» به مناسبت سالگرد این عنوان، پاداش و رویدادهای تازه‌ای را قرار است در اختیار طرفدارن قرار دهد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

از فردا، سه شنبه، ۱۵ اسفند تنها با ورود به بازی‌های «استارکرافت: ریمستر» (StarCraft: Remastered)، «استارکرافت ۲» (StarCraft II)، «دیابلو ۳» (Diablo III)  و «اوورواچ» (Overwatch) می‌توانید صاحب پاداش‌هایی چون پوسته ویژه برای شخصیت‌ها و نژادهای داخل بازی شوید.

هم‌چنین، از تاریخ چهارشنبه، ۱ فروردین لغایت یکشنبه، ۵ فروردین با ورود به بازی Hearthstone می‌توانید سه پکیج Kobolds & Catacombs را به صورت رایگان دریافت کنید. از سه شنبه، ۷ فروردین لغایت شنبه، ۱۸ فروردین نیز با ورود به بازی Heroes of the Storm می‌توانید جوایزی برای سه شخصیت «پروتوس»، «تِرِن» و «زرگ» دریافت کنید. در آخر، از تاریخ شنبه، ۱۱ فروردین تا جمعه، ۱۷ فروردین با ورود به بازی World of Warcraft نیز پاداش ویژه‌ای دریافت خواهند کرد.

در پایان لازم به ذکر است، مراسم سالگرد ۲۰ سالگی بازی StarCraft قرار است در تاریخ شنبه، ۱۱ فروردین از طریق یوتیوب و توئیچ به صورت زنده پخش شود. در پایان مراسم هم ویدئویی با نام StarCraft is Life: A Celebration قرار است پخش شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: