عدم بازگشت حالت آنلاین Franchise Mode در بازی MLB The Show 18

توسط سهیل حسینی در ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

شعبه «سونی» سن‌دیگو حاوی اخبار ناخوشایندی برای طرفداران بازی MLB The Show 18 است. این شرکت اعلام کرد، حالت آنلاین Franchise mode در این شماره حضور نخواهد داشت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق اعلامیه رسمی منتشر شده در وب‌سایت MLB The Show، حالت آنلاینFranchise mode در بازی MLB The Show 18 حضور نخواهد داشت و دلیل این کار هم ثبات و سرعت بیشتر در دیگر بخش‌های آنلاین بازی عنوان شده است.

در ادامه، به بیانیه رسمی منتشر توجه می‌کنیم:

برای بخش آنلاین، ما می‌دانستیم که باید دو مقوله ثبات و سرعت زیرساخت‌های بخش آنلاین را برای بازی MLB The Show 18 لحاظ کنیم. با توجه به همین، حالت Franchise mode در سال جاری حضور نخواهد داشت. این مورد، تصمیم آسانی برای ما نبود و می‌دانیم برخی از شما با اعمال این تغییر، ناراحت خواهید شد. اما، اعتقاد داریم با تمرکز بر بهبود عملکرد آنلاین‌مان، اولویت مناسبی را برای The Show 18، همین مساله بود. البته توجه داشته باشید، طرفداران حالت Franchise فراموش نشده‌اند و هر سال فرصت ارزیابی یک برنامه جدید را به ما داده خواهد شد.

بازی MLB The Show 17 سال گذشته عرضه شد و چندین هفته طول کشید تا سرورهای آنلاین آن به ثبات برسد. حتی، بعد از اولین هفته، بخش آنلاین این بازی مشکلات فراوانی داشت که تجربه کاربران را مختل می‎کرد. واضح است که «سونی» دست به تغییراتی در نسخه بعدی زده و حالت Franchise را از شماره جدید به منظور حفظ ثبات بیشتر، حذف کرده است.

در پایان لازم به ذکر است، بازی MLB The Show 18 در تاریخ سه شنبه، ۷ فروردین و به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. کسانی که این عنوان را پیش‌خرید کنند، می‌توانند از تاریخ جمعه، ۳ فروردین به این بازی دسترسی داشته باشند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: