برندگان مراسم اسکار سال ۲۰۱۸ میلادی مشخص شدند

توسط میلاد شجری در ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ , ۰۰:۰۰

مراسم اسکار سال ۲۰۱۸ میلادی ساعاتی پیش برگذار شد و بهترین‌های سینما امسال موفق به دریافت جایزه مجسمه طلایی شدند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

مراسم اسکار نودم ساعاتی پیش در سالن تئاتر Dolby مرکز Hollywood & Highland در شهر هالیوود به میزبانی جیمی کیمل برگذار شد و در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، جایزه مجسمه طلایی به بهترین آثار سینمایی سال ۲۰۱۷ در بخش‌های مختلف تعلق گرفت. لازم به ذکر است که فیلم‌های «دانکراک» (Dunkirk) به کارگردانی کریستوفر نولان در هشت بخش و «شکل آب» (The Shape of Water) به کارگردانی گیلرمو دل تورو نیز در ۱۳ بخش نامزد کسب جایزه اسکار شده بودند. در ادامه می‌توانید لیست برندگان امسال را در ۲۴ بخش مختلف مشاهده نمایید:

بهترین فیلم:

  • فیلم The Shape of Water – برنده
  • فیلم Call Me by Your Name
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم Get Out
  • فیلم Lady Bird
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Post
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین کارگردان:

  • کریستوفر نولان برای فیلم Dunkrik
  • جوردن پیل برای فیلم Get Ou
  • گرتا گرویگ برای فیلم Lady Bird
  • پاول توماس اندرسون برای فیلم Phantom Thread
  • گیلرمو دل تورو برای فیلم The Shape of Water – برنده

بهترین بازیگر مرد:

  • تیموتی چالامت برای فیلم Call Me by Your Name
  • دنیل دی-لوئیس برای فیلم Phantom Thread
  • دنیل کالویا برای فیلم Get Out
  • گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour – برنده
  • دنزل واشنگتن برا فیلم Roman J. Israel, Esq.

بهترین بازیگر زن:

  • سالی هاکینز برای فیلم The Shape of Water
  • فرانسیس مک‌دورمند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri – برنده
  • مارگوت رابی برای فیلم I, Tonya
  • سیرشا رونن برای فیلم Lady Bird
  • مریل استریپ برای فیلم The Post

بهترین فیلم‌نامه اورجینال:

  • فیلم The Big Sick
  • فیلم Get Out – برنده
  • فیلم Lady Bird
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین فیلم‌نامه‌ی اقتباسی:

  • فیلم Call Me by Your Name – برنده
  • فیلم The Disaster Artist
  • فیلم Logan
  • فیلم Molly’s Game
  • فیلم Mudbound

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

  • ویلم دافو برای فیلم The Florida Project
  • وودی هرلسون برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • ریچارد جنکینز برای فیلم The Shape of Water
  • کریستوفر پلامر برای فیلم All the Money in the World
  • سم راکول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri – برنده

بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

  • مری جی. بلاج برای فیلم Mudbound
  • آلیسون جنی برای فیلم I, Tonya – برنده
  • لزلی منویل برای فیلم Phantom Thread
  • لوری متکاف برای فیلم Lady Bird
  • اکتاویا اسپنسر برای فیلم The Shape of Water

بهترین طراحی لباس:

  • فیلم Beauty and the Beast
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Phantom Thread – برنده
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Victoria and Abdul

بهترین گریم:

  • فیلم Darkest Hour – برنده
  • فیلم Victoria and Abdul
  • فیلم Wonder

بهترین مستند:

  • مستند Abacus: Small Enough to Jail
  • مستند Faces Places
  • مستند Icarus – برنده
  • مستند Last Men in Aleppo
  • مستند Strong Island

بهترین تدوین صدا:

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Dunkirk – برنده
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi

بهترین میکس صدا:

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Dunkirk – برنده
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi

بهترین فیلم خارجی‌ زبان:

  • فیلم A Fantastic Woman از کشور شیلی – برنده
  • فیلم The Insult از کشور لبنان
  • فیلم Loveless از کشور روسیه
  • فیلم On Body and Soul از کشور مجارستان
  • فیلم The Square از  کشور سوئد

بهترین فیلم کوتاه:

  • فیلم DeKalb Elementary
  • فیلم The Eleven O’Clock
  • فیلم My Nephew Emmett
  • فیلم The Silent Child – برنده
  • فیلم Watu Wote/All of Us

بهترین انیمیشن:

  • انیمیشن The Boss Baby
  • انیمیشن The Breadwinner
  • انیمیشن Coco – برنده
  • انیمیشن Ferdinand
  • انیمیشن Loving Vincent

بهترین طراحی صحنه:

  • فیلم Beauty and the Beast
  • فیلم Blade Runner 2049
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم The Shape of Water – برنده

بهترین جلوه‌های ویژه:

  • فیلم Blade Runner 2049 – برنده
  • فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2
  • فیلم Kong: Skull Island
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi
  • فیلم War for the Planet of the Apes

بهترین تدوین:

  • فیلم Baby Driver
  • فیلم Dunkrik – برنده
  • فیلم I, Tonya
  • فیلم The Shape of Water
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین مستند کوتاه:

  • مستند Edith+Eddie
  • مستند Heaven is a Traffic Jam on the 405 – برنده
  • مستند Heroin(e)
  • مستند Knife Skills
  • مستند Traffic Stop

بهترین انیمیشن کوتاه:

  • انیمیشن Dear Basketball – برنده
  • انیمیشن Garden Party
  • انیمیشن Lou
  • انیمیشن Negative Space
  • انیمیشن Revolting Rhymes

بهترین فیلم‌برداری:

  • فیلم Blade Runner 2049 – برنده
  • فیلم Darkest Hour
  • فیلم Dunkirk
  • فیلم Mudbound
  • فیلم The Shape of Water

بهترین موسیقی متن:

  • فیلم Dunkirk
  • فیلم Phantom Thread
  • فیلم The Shape of Water – برنده
  • فیلم Star Wars: The Last Jedi
  • فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین آهنگ:

  • آهنگ Mighty River از فیلم Mudbound
  • آهنگ Mystery of Love از فیلم Call Me by Your Name
  • آهنگ Remember Me از انیمیشن Coco – برنده
  • آهنگ Stand Up for Something از فیلم Marshall
  • آهنگ This Is Me از فیلم The Greatest Showman
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: