فیلم مستقل شخصیت Silver Surfer در حال ساخت است

توسط میلاد شجری در ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ , ۲۰:۱۵

گزارشی جدید حاکی از آن است که فیلم مستقل شخصیت Silver Surfer توسط شرکت فاکس قرن بیستم در حال ساخت است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در حالی که تعادای از فیلم‌های مجموعه مردان ایکس شامل Deadpool 2، X-Men: Dark Phoenix و Kitty Pryde در مراحل مختلفی از روند تولید و توسعه قرار دارند، شرکت فاکس قرن بیستم به نظر می‌رسد که هنوز با دنیای «چهار شگفت‌انگیز» (Fantastic Four) کار دارد. در واقع و طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، گزارشی جدید حاکی از آن است که فیلم مستقل شخصیت Silver Surfer در حال تولید می‌باشد.

گزاریش منتشر شده توسط وبسایت هالیوود ریپورتر بیان می‌کند که فیلم مستقل Silver Surfer یکی از چندین پروژه آینده شرکت فاکس می‌باشد. تنهای زمانی که این شخصیت در سینما‌ها دیده شده مربوط به فیلم سینمایی Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer که در سال ۲۰۰۷ میلادی اکران شد. فیلنامه این پروژه قرار است توسط برایان کی. وان (نویسنده بسیاری از کامیک‌ها) نویسندگی شود.

البته این خبر بدین معنی نیست که فیلم قرار است اکران شود چرا که در حال حاضر شرکت والت دیزنی در حال مذاکره برای به خدمت گرفتن بخش فیلم و سریال شرکت فاکس است و اگر این اتفاق بیافتد، بنظر می‌رسد که شاهد بسیاری از فیلم‌های برنامه‌ریزی شده برای آینده نباشم.

جدا از اینکه چه اتفاقی خواهد افتاد اما شرکت فاکس قرن بیستم هنوز تعدادی از فیلم‌های ابرقهرمانی مارول را برای اکران در نظر دارد؛ فیلم Deadpool 2 با هنرنمایی رایان رینولدز و چاش برولین برای اکران در ماه می ۲۰۱۸، فیلم X-Men: Dark Phoenix برای اکران در ماه نوامبر ۲۰۱۸ و فیلم New Mutants برای اکران در ماه فوریه ۲۰۱۹.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: