به‌روزرسانی نسخه‌های مختلف بازی Rainbow Six Siege با شروع فصل جدید

توسط سهیل حسینی در ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۷:۳۰

شرکت «یوبی‌سافت» به تازگی تصمیم گرفته تا با شروع فصل جدید در سال سوم بازی Rainbow Six Siege دست به تغییراتی در نسخه‌های موجود این عنوان در فروشگاه‌ها بزند. در حال حاضر، Siege دارای پنج نسخه مختلف است که بازیکنان می‌توانند به خرید آن‌ها بپردازند که هر کدام از آن‌ها شامل محتوای مختص به خود است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با شروع فصل اول از سال سوم در تاریخ سه‌شنبه، ۱۵ اسفند، بازیکنانی که هر چهار نسخه استاندارد، پیشرفته، طلایی یا کامل را خریداری کنند، یا از قبل داشته باشند می‌توانند بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای به ۲۰ اپراتور اول بازی دسترسی داشته باشند. همان‌طور که می‌دانید، برای باز کردن اپراتورهای اول، باید مقداری هزینه بپردازید که این هزینه از طریق جمع‌آوری امتیاز داخل بازی (به نام Renown) به دست می‌آید.

البته، هنوز هم برای خرید اپراتورهای مربوط به بسته‌های الحاقی باید ۲۵ هزار Renown بپردازید و تنها اپراتورهای اولیه بازی رایگان خواهند شد. در کنار این، تمام اضافاتی که روی اسلحه‌ها قرار می‌گیرد نیز به صورت رایگان آزاد خواهد شد و دیگر نیازی به خرید آن‌ها نیست.  هم‌چنین، برخی کاربرانی که از قبل نسبت به باز کردن این اپراتورها پرداخته بودند ابراز ناراحتی کرده بودند که «یوبی‌سافت» اعلام کرد به خاطر بعضی محدودیت‌های فنی، قادر به بازگردادن هزینه‌ای که بازیکنان برای بازی کردن این اپراتورهای پرداخته‌اند، وجود ندارد.

افرادی هم که از نسخه استارتر یا همان Starter Edition بازی بازی Rainbow Six Siege استفاده می‌کنند، هم‌چنان به همان روال سابق خود باید ادامه دهند. بازیکنان این نسخه، نسبت به دیگر افراد باید هزینه بیشتری را برای باز کردن اپراتورها پرداخت کنند. یکی دیگر از مشکلات این نسخه، عدم ارتقا به نسخه‌های دیگر است که باعث شده بازیکنان به یوبی‌سافت در این مورد شکایاتی داشته باشند، با این حال خود یوبی‌سافت تاکنون راجب آن صحبتی نکرده است. ‌

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: