فاکس قصد اکران شش فیلم از X-Men در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ را دارد

توسط میلاد شجری در ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۹:۳۰

گزارشی جدید حاکی از آن است که شرکت فاکس قصد دارد که شش فیلم از مجموعه ابرقهرمانی مردان ایکس را در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ اکران نماید؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بعد از اکران فیلم اسپین آف New Mutants در سال آینده، شرکت فاکس قصد دارد که شش فیلم دیگر از مجموعه ابرقهرمانی مردان ایکس را در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ اکران نماید. از زمان منتشر شدن خبر مذاکره شرکت دیزنی برای خرید بخش فیلم و سریال شرکت فاکس، طرفداران مارول با خود این سوال را می‌پرسند که چگونه مجموعه جداگانه از ابرقهرمانان استودیو مارول و شرکت فاکس قرار است در کنار یک‌دیگر قرار گیرند. در حالی که هنوز این قرارداد رسمی نشده اما بسیاری انتظار دارند که شرکت فاکس رفته رفته محتوای مربوط به مارول خود را کم کند. اما با توجه به وجود فیلم‌های حال حاضر و آینده و همچنین سریال Legion بنظر نمی‌رسد حتی با رسمی شدن قرارداد مذکور، از محتوای مربوط به مارول کم شود.

در حالی که تنها سه فیلم (Deadpool 2، X-Men: Dark Phoenix و New Mutants) مشترک فاکس و مارول در تقویم اکران شرکت دیده می‌شود اما در این میان پروژه‌های معرفی شده دیگری هم هستند که در مراحل مختلفی از تولید قرار دارند؛ نظیر فیلم بسیار تاخیر خورده Gambit با هنرنمایی چانینگ تیتوم، فیلم مستفل Doctor Doom که که در جریان رویداد کامیک کان سن‌دیگو سال گذشته معرفی شد، فیلم مستقل Kitty Pryde که توسط برایان مایکل بندیس و تیم میلر ساخته خواهد شد، فیلم Multiple Man و همچنین فیلم Silver Surfer. در کنار این‌ها، فیلم اسپین آف X-Force نیز که از ماه اکتبر سال ۲۰۱۸ تولیدش آغاز خواهد شد، همچنین فیلم اسپین آف X-23 و یک فیلم دیگر از مجموعه X-Men نیز در دستور کار‌ قرار دارد. این تعداد به خوبی می‌تواند شش جای خالی شرکت را در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ را پر نماید.

حال طبق گزارش منتشر شده توسط وبسایت هالیوود ریپورتر، بنظر می‌رسد که شرکت فاکس قصد دارد بجای عرضه یک یا دو فیلم در سال، سه فیلم منتشر نماید. یکی از کارمندان شرکت فاکس گفته است:

ما در حال حاضر تعداد زیادی از فیلم‌های در ارتباط با مارول را بیش از هر زمان دیگری در تاریخ استودیو، در دستور تولید و توسعه داریم. این یعنی از زمان مذاکره با دیزنی، هیچگونه کوتاهی در کار به وجود نیامده است.

لازم به ذکر است که این بدین معنی نیست که کار‌ها ممکن است تغییر نکند. اگر قرارداد دیزنی به فاکس فشار بیارود، راهی ندارد جز اینکه محتویات مربوط به شخصیت‌های دنیای مارول را کنسل کند. این باعث می‌شود که ادامه کار بر روی شش پروژه آینده بسیار پرخطر باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: