به‌زودی سیستمی برای مبارزه با رفتارهای نامناسب در بازی Rainbow Six Sieg راه‌اندازی خواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

شرکت «یوبی‌سافت» قرار است هفته بعد، سیستم جدیدی را برای بازی Rainbow Six Sieg راه‌اندازی کند که هدف آن برخورد با افرادی است که وارد هر نوع مشاجره لفظی با دیگران در طول بازی می‌شوند. طبق این اعلامیه، افراد خاطی به مدت ۲، هفت یا ۱۵ روز منع دسترسی خواهند شد و کسانی که وضعیت خوبی نداشته باشند و به کار خود ادامه دهند، به شدت با آن‌ها برخورد خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این سیستم بیشتر به برخورد با بازیکنانی که از جملات نژادپرستانه، جنسی یا توهین به افراد می‌پردازند را هدف قرار داده و طبق گفته نماینده «یوبی‌سافت»، این سیستم تنها به گزارشات کاربران وابسته نخواهد بود و به صورت خودکار با تشخیص الفاظ تعیین شده، کاربر را از رفتارش مطلع می‎‌سازد.

با این حال، گزارش‌های ارسال شده در این مورد باعث می‌شود تا سریع‌تر به آن پرداخته شود و یوبی‌سافت گفت بازیکنانی که هر گونه گزارش از رفتار نامناسب بقیه ارسال می‌کنند که در گذشته هم بوده، برای ما مفید خواهد بود. مواردی که سازنده به آن حساس است شامل استفاده از نوع جمله با محتوای نامناسب، خطرناک، تهدیدکننده، فحاشی، ناپسند، افترا آمیز، نژادپرستانه، جنسی و هر نوع آزار و اذیت کاربران خواهد بود.

حضور این نوع سیستم‌های در بازی‌های رقابتی منطقی به نظر می‌رسد و انتظار می‌رود شاهد این نوع حرکات در دیگر بازی‌های آنلاین نیز باشیم. در پایان لازم به ذکر است، به‌روزرسان جدید بازی Rainbow Six Sieg با نام Operation Chimera در همین هفته، سه‌شنبه، ۱۵ اسفند برای هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: