انتشارات Third Editions از پروژه جدید خود رونمایی کرد

توسط سهیل حسینی در ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

در خبری تازه، انتشارات فرانسوی Third Editions که بیشتر برای کتاب‌های اقتباسی از بازی‌های رایانه‌ای شناخته می‌شود، چند کتاب جدید از سری جدید بازی‌ها معرفی کرد. این پروژه از طریق کمپین کیک‌استارتر معرفی شده و نیاز به دریافت کمک مالی دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بر اساس اعلامیه منتشر شده، هدف این پروژه ترجمه نسخه اصلی این کتاب‌ها به زبان انگلیسی بوده و داستان آن هم برگرفته از جهان چند بازی محبوب است. کتاب‌هایی که قرار است به زبان انگلیسی ترجمه شوند شامل موارد زیر است:

کتاب Dark Souls: Beyond the Grave در جلد دوم داستان از انتهای کتاب اول شروع می‎شود و عمیق‌تر به نسخه سوم بازی تحسین‌شده Dark Souls پرداخته و به حوادث Bloodborne نیز اشاره خواهد کرد. نسخه The Legend of Final Fantasy VIII هم جزئیات گسترده را به همراه تجزیه و تحلیل عمیق از داستان بازی Final Fantasy VIII که در سال ۱۹۹۹ برای پلی‌استیشن ۱ منتشر شده بود، شامل خواهد شد.

قسمت دوم The Legend of Zelda: The History of a Legendary Saga هم دنباله جلد اول خواهد بود به طور کامل بر روی داستان و حوادث The Legend of Zelda: Breath of the Wild تمرکز خواهد داشت. در حال حاضر، این مجموعه در کمپین کیک‌استار با هدف جمع‌آوری کمک مالی برای نشر آن در دسترس است. تا زمان نوشتن این خبر هم حمایت‌های مالی صورت گرفته به ۳۵.۱۷۷ هزار دلار رسیده که هدف نهایی ناشر رسیدن به رقم ۷۳.۱۶۲ هزار دلار است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: