فیلم کوتاهی از بازی Far Cry 5 توسط «یوبی‌سافت» معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

بازی Far Cry 5 تقریبا ۲۳ روز دیگر منتشر خواهد شد و  با توجه به این مساله، شرکت «یوبی‌سافت» از یک فیلم کوتاه بر اساس این عنوان رونمایی کرد. این فیلم، بیشتر روی فرقه «دروازه بهشت» (Eden’s Gate) تمرکز خواهد داشت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بنا به گزارش مطبوعاتی، این فیلم با نام کامل Inside Eden’s Gate، به صورت انحصاری بر روی پلتفرم «آمازون پرایم» منتشر خواهد شد. پخش این فیلم، از تاریخ دوشنبه، ۱۴ اسفند شروع می‌شود و قرار است بیشتر به معرفی گروه مذهبی و خشن «دروازه بهشت» که به رهبری «جوزف سید» است، بپردازند.

داستان فیلم درمورد سه فیلم‌بردار است که پس از شنیدن شایعاتی درمورد فرقه‌ای نامی در شهر Hope County از ایالت مونتانا، تصمیم می‌گیرد تا به آن‌جا بروند. با ورود این افراد به شهر، آن‌ها متوجه می‌شوند دسته‌ای از مردم محلی منطقه مفقود شدند و بعضی موارد عجیب و غریب نیز در شهر اتفاق می‌افتد و سرانجام با این گروه مذهبی مواجه خواهند شد.

بازی Far Cry 5 در حال حاضر توسط شرکت شعبه «منترئال» شرکت یوبی‌سافت در دست توسعه قرار دارد. بازیکنان در نقش یک کلانتر برای دستگیری شخصی به اسم «جوزف سید» وارد شهر خیالی ایالت مونتانا شده و قصد دستگیری او را دارد. در پایان لازم به ذکر است، این عنوان در تاریخ سه شنبه، ۷ فروردین برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: