چهار بازی بزرگ دیگر بسته گرافیکی کنسول ایکس‌باکس وان ایکس را دریافت می‌کنند

توسط میلاد شجری در ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ , ۲۳:۳۰

شرکت مایکروسافت ساعاتی پیش اعلام کرد که چهار بازی بزرگ کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ بزودی بسته‌های گرافیکی مخصوص کنسول ایکس‌باکس وان ایکس را دریافت خواهند کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق جدیدترین اخبار بازی‌های ویدیویی، از امروز چهار بازی بزرگ و پرطرفدار کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ بسته‌های گرافیکی مخصوص کنسول ایکس‌باکس وان ایکس شرکت مایکروسافت را دریافت خواهند کرد. این چهار عنوان شامل بازی‌های The Witcher 2: Assassin‌s of Kings محصول استودیو سی‌دی پراجکت رد، Forza Horizon محصول مشترک استودیو‌های Turn 10 و پلی‌گروند گیمز (استودیو‌های زیرشاخه شرکت مایکروسافت)، Fable Anniversary و Crackdown می‌شود. هر کدام از این عنوان از هم‌اکنون قابل اجرا باکیفیت و وضوح بالاتر (بیش از ۹ برابر بهتر از نسخه اصلی بازی) بر روی کنسول ایکس‌باکس وان ایکس هستند. در این میان نیز بهبود‌هایی در بافت‌های این بازی‌ها بهترین تجربه گرافیکی ممکن بر روی کنسول‌ را برای بازیکنان به ارمغان آورده است.

با اضافه شدن این چهار بازی، لیست عناوین ارتقا یافته کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ برای کنسول ایکس‌باکس وان ایکس به تعداد یازده عدد می‌سد. دیگر بازی‌های این لیست شامل موارد زیر می‌شود:

  • Fallout 3
  • The Elder Scrolls IV: Oblivion
  • Gears of War 3
  • Skate 3
  •  Assassin’s Creed
  • Halo 3
  • Mirror’s Edge

اگر کنسول ایکس‌باکس وان ایکس را در اختیار داشته باشید، تنظیمات افزایش گرافیکی این عناوین برای کنسول فعال به صورت خودکار خواهد شد که در صورت نیز می‌توانید به نسخه اصلی باز گردانید.

شرکت مایکروسافت در طی این چند سال همواره به گسترش و بهبود سیستم ایکس‌باکس با ارتقا و در دسترس قرار دادن بازی‌های قدیمی‌تر برای کنسول‌های حال حاضر خود، پرداخته است. در کنار یازده عنوان کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ که برای کنسول ۴K این شرکت ارتقا پیدا کرده‌اند، این شرکت تعداد ۴۶۰ عدد از بازی‌های کنسول نسل هفتمی و سیزده بازی کنسول ایکس‌باکس اورجینال خود را از طریق سرویس Backward Compatible برای کنسول ایکس‌باکس وان در دسترس قرار داده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: