دانلود‌های بازی Final Fantasy Brave Exvius به ۳۰ میلیون عدد رسید

توسط میلاد شجری در ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۹:۴۵

شرکت اسکوئر انیکس دقایقی پیش اعلام کرد که تعداد دانلود‌های بازی موبایلی بازی Final Fantasy Brave Exvius به ۳۰ میلیون عدد رسیده است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) در جدیدترین اخبار بازی‌های ویدیویی، اعلام کرد که میزان دانلود بازی رایگان و موبایلی Final Fantasy Brave Exvius در سراسر جهان از ۳۰ میلیون عدد گذشته است و برای جشن گرفتن همین موضوع، یک رویداد ویژه در بازی برگذار خواهد شد. این رویداد که ۳۰ Million Downloads Raffle نام خواهد داشت از روز اول فروردین‌ماه ۱۴۹۷ (۲۱ مارس ۲۰۱۸) آغاز شده و تا ده روز بعد یعنی یازدهم فروردین‌ماه ۱۳۹۷ (۳۱ مارس ۲۰۱۸) در جریان خواهد بود.

در این رویداد، بازیکنان باید ماموریت‌های مختلفی را به پایان برسانند تا بتوانند وارد یک نقاشی شوند که به آن‌ها اجازه می‌دهد چندین جایزه مختلف را بدست آورند:

  • یک برنده نفر اول جایزه یک میلیون‌تایی
  • ده برنده دوم جایزه صد هزارتایی
  • بیست نفر سوم جایزه پنجاه هزارتایی
  • سی نفر چهارم جایزه سی هزارتایی
  • ۲۶.۱۰۰ نفر پنجم جایزه هزارتایی

علاوه بر موارد بالا، از امروز تا تاریخ ۲۸ اسفند‌ماه ۱۳۹۶ (۱۹ مارس ۲۰۱۷) بازیکنان می‌توانند روزانه یک نشان ویژه را به صورت رایگان در کنار ۱۰ + ۱ Summon Ticket دریافت کنند تا با دادن ۳۰ عدد از آن‌ها، تعداد سی احضار رایگان را در طول مراحل کمپین بازی انجام دهند. بازی Final Fantasy Brave Exvius یک عنوان رایگان بوده که برای پلتفرم‌های IOS و اندروید در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: