حالت جدید Arena بازی Gwent: The Witcher Card Game در دسترس قرار گرفت

توسط میلاد شجری در ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

استودیو سی‌دی پراجکت رد ساعاتی پیش اعلام کرد که حالت جدید Arena بازی Gwent: The Witcher Card Game هم‌اکنون قابل بازی می‌باشد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو سازنده بازی رایگان Gwent: The Witcher Card Game یعنی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) در جدیدترین اخبار بازی‌های ویدیویی، اعلام کرد که حالت جدید این بازی با نام Arena هم‌اکنون قابل بازی می‌باشد.

قوانین حالت ‌Arena بسیار ساده است؛ شما یک دسته از کارت‌هایی که در بازی موجود است را انتخاب کرده و برای بردن جوایز بازی می‌کنید. هر چه بیشتر ببرید، بیشتر هم جایزه می‌گیرید. بازی نیز وقتی به اتمام می‌رسد که یک بازیکن نه بار برنده یا سه بار بازنده شود. بر خلاف دیگر حالت‌های بازی Gwent، حالت Arena به شما اجازه انتخاب کارت‌هایتان از فرقه‌ها مختلف و همچنین چندین کارت از نوع را می‌دهد. اگرچه کارت‌هایی که برمی‌دارید از یک گروه چهار کارت انتخاب شده است. دسته‌ شما وقتی کامل می‌شود که ۲۶ کارت و یک رهبر انتخاب کنید.

برای دسترسی به حالت جدید بازی، بازیکنان باید آیتم جدید Mirror Shards را تبدیل به Gaunter O’Dimm کنند که گسترش‌دهنده Hearts of Stone بازی The Witcher 3 قابل مشاهده بود. لازم به ذکر است که این آیتم با پول واقعی یا پول داخل بازی قابل خریداری است. در انتها لازم به ذکر است که کسانی از امروز تا روز ۱۶ اسفند ۹۶ (۷ مارس ۲۰۱۸) وارد بازی Gwent شوند، تعداد سه آیتم Mirror Shardd دریافت خواهند کرد.

بازی Gwent: The Witcher Card Game روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: