بازی Ion Maiden وارد فاز دسترسی اولیه شد

توسط سهیل حسینی در ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

امروز، دو شرکت ۳D Realms و Voidpoint بازی Ion Maiden که عنوانی برگرفته از بازی کلاسیکی است که در گذشته، را از طریق دسترسی اولیه برای رایانه‌های شخصی منتشر کردند. گیم‌پلی این عنوان، ترکیبی از سبک و مکانیک‌های تیراندازی قدیمی و مدرن خواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در بازی Ion Maiden در نقش شخصیتی به نام «شلبی هریسون» بازی خواهید کرد که یک متخصص در زمینه خنثی‌سازی بمب تحت نظر نیروی دفاع کار می‌کند. او، قصد دارد دکتر «جادوس هِسکل»، رهبر ارتشی در نئو دی‌سی را نابود کند. همان‌طور که شما با ارتش سایبرنتی مبارزه‌ می‌کنید و به باز کردن سطوح مختلف بازی می‌پردازید، به سلاح‌های مختلفی دست پیدا خواهید کرد که هر کدام قدرت آتش منحصر به فرد یا انواع مختلف مهمات را دارای هستند.

بازی Ion Maiden به لطف موتور Build engine و سبک رترو استایلی که دارد، جزئیات را به خوبی به نمایش می‌گذارد. از این موتور، در ساخت بازی‌هایی چون Duke Nukem 3D, Blood و Shadow Warrior استفاده شده بود. بهبودهایی که روی این موتور ایجاد شده، در نهایت این امکان را به سازنده داده تا سطوح بزرگ‌تر، طیف رنگی بیشتر و غیره را در بازی بگنجانند.

در پایان لازم به ذکر است، انتظار می‌رود نسخه کامل بازی Ion Maiden در نیمه سوم سال ۲۰۱۸ برای رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس منتشر شود. نسخه دسترسی اولیه این عنوان هم‌اکنون با قیمت ۱۹.۹۹ دلار در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: