تماشا کنید: تریلر‌های جدید بازی Far Cry 5 با محوریت دوستان و دشمنان

توسط میلاد شجری در ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

شرکت یو‌بی‌سافت ساعاتی پیش پنج تریلر جدید از عنوان Far Cry 5 منتشر کرد که به دوستان و دشمنان بازیکنان در داخل بازی می‌پردازد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

یوبی‌سافت تا چند هفته آینده بازی Far Cry 5 را عرضه خواهد کرد و تا آن زمان، این شرکت با انتشار ویدیو‌ها و تریلر‌های بیشتر، عطش بازیکنان را برای تجربه این عنوان بیش از پیش افزایش می‌دهد. حال در جدیدترین اخبار بازی، شرکت ناشر، پنج تریلر جدید از بازی Far Cry 5 منتشر کرده است که به شخصیت‌های مختلفی، چه دوست و چه دشمن، می‌پردازد که بازیکنان در طول ماجراجویی خود با آن‌ها روبه‌رو خواهند شد.

اولین و بلندترین تریلر از این ویدیو‌ها که Mayhem in the Mountains نام دارد که به تمرکز روی شخصیت‌هایی می‌پردازد که در طول ماجراجویی و مسیر داستان به شما کمک خواهند کرد؛ نظیر گروه White Tail Militia که با فرقه‌گرا ها مبارزه کرده و شما باید اعتمادشان را جلب کنید. در این تریلر با شخصیت Jess Black و تیرکمانش آشنا می‌شنویم که بعد از کشتن شخصیت The Cook با آن شعله‌افکنش، آماده است تا در بسیاری از مبارزات به شما کمک کند. شما همچنین از یک خرس دوست‌داشتنی به نام Cheeseburger و شخصیت Hurk که از بازی‌های قبلی سری فارکرای بازگشته، می‌توانید کمک بگیرید. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده نمایید:

دانلود از آپارات

چهار تریلر بعدی بر روی شخصیت‌های منفی بازی Far Cry 5 تمرکز دارو که رهبری فرقه دروازه بهشت را برعهده دارند.

جوسف سید (Joseph Seed):

دانلود از آپارات

جان سید (John Seed):

دانلود از آپارات

جیکوب سید (Jacob Seed):

دانلود از آپارات

فیت سید (Faith Seed):

دانلود از آپارات

بازی Far Cry 5 در تاریخ هفتم فروردین‌ماه ۹۶ (بیست‌و‌هفتم مارس ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: