‌تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی دومین بسته‌الحاقی بازی Assassin’s Creed Origins

توسط میلاد شجری در ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۷:۳۰

شرکت یوبی‌سافت ساعاتی پیش تریلر گیم‌پلی جدیدی از دومین بسته‌الحاقی بازی Assassin’s Creed Origins به نام The Curse of the Pharaohs منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

The Curse of the Pharaohs دومین بسته‌الحاقی بازی Assassin’s Creed Origins می‌باشد که قرار نیست در تاریخ اعلام شده قبلی منتشر شود. شرکت یوبی‌سافت در جدیدترین اخبار بازی، تریلر گیم‌پلی جدیدی از این بسته‌الحاقی منتشر کرد که شامل تصاویری اکشن از درگیری‌ها و همچنین جزییاتی از این بسته می‌باشد. لازم به ذکر است که چندی پیش اعلام شد که این بسته تاخیر خورده و به جای عرضه در تاریخ ۱۵ اسفند (۶ مارس ۲۰۱۸)، در تاریخ ۲۲ اسفند ۹۶ (۱۳ مارس ۲۰۱۸) منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید این تریلر گیم‌پلی را مشاهده نمایید:

دانلود از آپارات

بسته‌الحاقی The Curse of the Pharaohs به عنوان بخشی از سیزن پس ۲۰ دلار بازی بوده و همچنین به صورت جداگانه نیز روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل خریداری است. در این میان و پیش از عرضه این بسته، بازیکنان می‌توانند یک ماموریت جدید به نام Lights Among the Dunes که به نوعی یک مقدمه برای دومین بسته‌الحاقی است،‌ را تجربه نمایند. لازم به ذکر است که ماموریت مذکور امروز طی یک بروزرسانی به بازی Assassin’s Creed Origins اضافه خواهد شد.

بسته‌الحاقی The Curse of the Pharaohsمحیط‌های کاملا جدید مانند Aaru که مکانی بهشت مانند پر از نیزار‌های زیبا و عنکبوت‌های بزرگ است، را به بازی اضافه می‌کند. بازیکنان همچنین با Nefertiti بزرگ و نامیرا در یک مبارزه باس مانند مبارزه خواهند کرد. از لحاظ داستانی این بسته‌الحاقی با بسته قبلی یعنی The Hidden Ones کاملا متفاوت بوده و یک خط داستانی جدید و جدا از داستان اصلی بازی را ارائه می‌کند. شما در این بسته برای یافتن علت بازگشت مردگان به زندگی تلاش کرده و در این راه با جانوران و تعدادی از فرعون‌های معروف مبارزه خواهید کرد. در کنار این موارد، بازیکنان همچنین به اسلحه‌ها، لباس‌ها و تجهیزات جدید دسترسی پیدا خواهند کرد. لازم به ذکر است که این بسته، سطح بازیکنان را تا ۵۵ افزایش خواهد داد.

در خبری مرتبط، بروزرسانی حالت آموزشی Discovery Tour چندی پیش برای بازی Assassin’s Creed Origins منتشر شد. در این حالت بازیکنان به اکتشاف در محیط بازی و یادگیری درباره مصر باستان به دور از فشار‌های ناشی از مبارزات یا ماموریت‌ها را می‌پردازند. این حالت که بیشتر جنبه آموزشی دارد شامل ۷۵ راهنمای گردش برای بررسی جنبه‌های مختلف مصر باستان می‌باشد و هر کدام از این گردش‌ها نیز بین ۵ تا ۲۵ دقیقه به طول خواهد انجامید. در این بخش حتی به بازیکن اجازه عکس‌برداری از نکات و موارد جذاب در حین کاوش نیز داده می‌شود. لازم به ذکر است که یک نسخه مستقل از این حالت با ویژگی‌های منحصر به فرد برای رایانه‌های شخصی (از طریق استیم و یوپلی) با قیمت ۱۹.۹۹ دلار، هم‌اکنون در دسترس است.

بازی Assassins Creed Origins هم اکنون روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: