تصاویری از گزینه‎‌های گرافیکی نسخه پی‌سی بازی Far Cry 5 منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

تنها چند هفته تا انتشار بازی Far Cry 5 باقی مانده است و وب‎‌سایت pcgamer فرصتی داشته تا به نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان نگاهی داشته باشد. جزئیات بصری بازی بسیار شگفت‌انگیز است، اما بسیاری از بازیکنان برایشان مهم است که عملکرد بازی بر روی سیستم‌شان به چه شکل است. در ادامه، به تنظیمات منوی گرافیکی این عنوان نگاهی خواهیم داشت. با دنیای بازی همراه باشید.

در بخش تنظیمات گرافیکی، تمام گزینه‌ها را بر روی سطح High قرار دادیم و میزان وی‌رم اشغال شده در این سطح برابر با ۳.۹۷ گیگابایت خواهد بود. البته، برخی گزینه‌ها مانند تنظیمات مربوط به Anti-aliasing تنها به SMAA و TAA محدود شده و قابل ذکر است که این بازی از چند کارت گرافیک بر روی یک سیستم نیز (فعلا) پشتیبانی نمی‌کند.

بقیه گزینه‌های بخش گرافیکی هم مشابه دیگر عناوین روزمره هست، ضمن این‌که حالت colorblind در بازی Far Cry 5 موجود است، هرچند که نمی‌دانیم این قابلیت چقدر در بازی تاثیر خواهد گذاشت. در بخش تنظیمات مربوط به FOV هم می‌توانید مقیاس آن را به عدد دلخواه تغییر دهید.

یک خبر خوشحال‌کننده هم به طرفداران بدهیم که نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان از قفل فریم‌ریت استفاده نخواهد کرد و برای کسانی که سیستم خوبی دارند، می‌توانند در وضوح ۴K، فریم‌ریت ثابت ۶۰ نیز داشته باشند.

نسخه‌های قبلی این مجموعه از نظر عملکرد برای رایانه‌های شخصی در گذشته مشکلی نداشته‌اند و این نسخه هم احتمالا عملکرد مناسبی را روی سیتسم‌های مختلف خواهد داشت.  در پایان لازم به ذکر است، بازی Far Cry 5 در تاریخ سه شنبه، ۷ فروردین برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: