تاریخ انتشار نسخه ژاپنی بازی God Wars: The Complete Legend مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

استودیو «کادوکاوا گیمز» در خبری تازه اعلام کرد بازی God Wars: The Complete Legend برای منطقه ژاپن در تاریخ پنج شنبه، ۲۴ خرداد بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد. هفته گذشته، شرکت NIS America تاریخ انتشار نسخه غربی این عنوان را برای نینتندو سوئیچ را نیز اعلام کرد و گفته شد در پاییز ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

 هم‌چنین، در عوض انتشار نسخه خرده‌فروشی God Wars: The Complete Legend برای پلی‌استیشن ۴ و ویتا در غرب، NISA به دارندگان این بازی اجازه می‌دهد محتوای اضافی داستانی مربوطه را از طریق شبکه پلی‌استیشن، به صورت رایگان دانلود کنند.

بازی God Wars: The Complete Legend روایت‌کننده داستان سه قوم به نام‌های فوجی، ایزومو و هیوگا است و بعد از مشکلاتی که میان فرقه‌ها پیش می‌آید، هرج و مرج در کنار ناآرامی‌ها در سلطنت آرامی شروع می‌شود. بازیکنان، در نقش شخصیت «کینتارو» بازی می‌کند. پسری جوان که فرزند شاهزاده کاگویا را از مرگ نجات داده است. آن‌ها، به سرزمین‌های جدید با اعضای گروه مقاومت برای نجات دنیا از نابودی سفر می‌کنند.

بازی God Wars: The Complete Legend دارای ویژگی‌های نقش‌آفرینی تاکتیکی است که در آن بازیکنان وارد یک میدان جنگ چندلایه می‌شوند. اقدامات کلی شامل حمله، آیتم‌ و مهارت‌ها است که در این راه باید از آن‌ها در مقابل دشمنان استفاده نمود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: