بازی Final Fantasy XV برای رایانه‌های شخصی هم‌اکنون برای پیش‌دانلود در دسترس است

توسط مهدی آقاجانی در ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۳:۳۰

بازی Final Fantasy XV در تاریخ ۶ مارس (۱۵ اسفند ۱۳۹۶) برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. اگر علاقه‌مند هستید که بلافاصله پس از انتشار Final Fantasy 15، آن را تجربه کنید،‌ خبر خوبی برای‌تان داریم؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

خبر خوب این است که Final Fantasy XV هم‌اکنون برای پیش‌دانلود (Pre-Load) در دسترس است. با توجه به حجم بازی، که بین ۱۰۰ تا ۱۵۵ گیگابایت است، اعلام این خبر در توئیتر رسمی اسکوئر اینکس (Square Enix) می‌تواند برای خریداران این بازی خوشحال‌کننده باشد.

بازی Final Fantasy XV: Windows Edition هفته آینده روی پلتفرم‌های دیجیتال مانند Steam و Origin در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، همانطور که پیش‌تر اشاره کرده بودیم،‌ قبل از انتشار رسمی بازی می‌توانید به تجربه نسخه دموی بازی بپردازید.

می‌توانید همین حالا به پیش‌دانلود #FFXV بپردازید. به همین دلیل بلافاصله بعد از انتشار رسمی بازی در روز سه شنبه ۶ مارس (۱۵ اسفند) می‌توانید بازی را تجربه کنید.

— (Final Fantasy XV (@FFXVEN اول مارس ۲۰۱۸

نسخه رایانه‌های شخصی بازی Final Fantasy 15 علاوه بر نسخه اصلی بازی، شامل بسته‌های الحاقی گوناگونی است. برای مثال، می‌توان به آیتم‌های تزئینی برای اعضای گروه و حالت Comrades برای بخش چندنفره بازی اشاره کرد. همچنین افرادی که این بازی را تا ۱ مه (سه شنبه ۱۱ اردیبهشت) خریداری کنند،‌ از آیتم‌های Half Life و The Sims 4 برای بازی Final Fantasy XV بهره‌مند خواهند شد.

قبل از انتشار Final Fantasy 15 برای رایانه‌های شخصی، می‌توانید با بررسی حداقل سیستم موردنیاز بازی مطمئن شوید که آیا قادر به اجرای بازی روی رایانه‌شخصی تان خواهید بود یا خیر.

افزون بر موارد گفته‌ شده، نسخه Royal Edition بازی Final Fantasy XV برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. این نسخه شامل بازی اصلی و تمامی بسته‌های الحاقی منتشر شده خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: