تماشا کنید: بازی Heaven’s Vault برای PS4 و PC معرفی شد

توسط افراسیاب در ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ , ۰۹:۰۰

استودیو «اینکل» Inkle از آخرین پروژه خود رونمایی کرد. بازی Heaven’s Vault اولین بازی این استودیو برای کنسول محسوب می‌شود. در تریلر منتشر شده از بازی، با یک عنوان ماجراجویی و پررمزوراز مواجه می‌شویم که در انتهای تریلر خبر از انتشار بازی برای پلی‌استیشن ۴ می‌دهد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

بازی Heaven’s Vault داستان یک باستان‌شناس به نام «آلیا الاسرا» Aliya Elasra را تعریف می‌کند، که همراه ربات خود به نام sidekick Six و با کمک متنی به‌ زبان کشف نشده برای یافتن تمدن باستانی‌ای در فضا سفر می‌کند. در تریلر ما آلیا را مشاهده می‌کنیم که تلاش می‌کند با رمزگشایی و یافتن معانی متن باستانی سر از رمزوراز این تمدن در بیاورد و راه را برای پیشروی خود باز کند. هرچند نمی‌توان به معانی‌ای که از طریق متن به آن‌ها می‌رسیم اطمینان داشته باشیم، زیرا ترجمه اشتباه یک کلمه هم می‌تواند به‌شدت گمراه‌کننده و غیرقابل جبران باشد و عواقبی را برای تحقیقات و ماجراجویی‌های آلیا در بر داشته باشد.

بازی Heaven’s Vault برای انتشار در اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است. عنوان ۸۰ Days نام آخرین بازی ساخته شده توسط Inkle می‌باشد که در سال ۲۰۱۴ توانست به‌عنوان بهترین بازی سال از طرف مجله «تایم» انتخاب شود.

در زیر می‌توانید تریلر بازی Heaven’s Vault را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: