پیام مخفی سازندگان بازی Metal Gear Survive به «هیدئو کوجیما» و تیمش اشاره دارد

توسط سهیل حسینی در ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۰

توسعه‌دهندگان بازی Metal Gear Survive در شرکت «کونامی»، دیگر نمی‌توانند تحت نام «کوجیما پروداکشن» کار کنند. البته، این مورد باعث نشده که تیم سازنده از پشتیبانی و ابراز علاقه خود از کوجیما و تیم سابقشان دست بکشند و در پیامی مخفی، نامه‌ای به کوجیما و تیمش نوشته‌اند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در لحظات اولیه بازی Metal Gear Survive و پس از نوشتن اسم شخصیت خود، یک کات‌سین به نمایش در می‌آید که در آن اسامی شما و گروه‌تان را نمایش می‌دهد. در این لیست، شاهد اسامی شخصیت‌ها به چشم می‌خورد که در نگاه اول چیزی عجیبی نیست.

اما، دقیقا بعد از سومین اسم موجود در این لیست، با نگاه به حروف اول نام‌ها، به ترتیب کلماتی را شکل می‌دهد که در نهایت جمله KJP Forever را شکل می‌دهد که جمله KJP در واقع همان جمله مخفف «کوجیما پروداکشن» است. اولین بار، کاربری با نام ۱۰۰۵Horatio در فروم رددیت هنگامی که بازی را تجربه می‌کرد به این قسمت برخورد و عکس آن را در فضای مجازی منتشر کرد. در ادامه به عکسی که منتشر شده نگاهی خواهیم داشت:

در پایان لازم به ذکر است، بازی Metal Gear Survive در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. این عنوان، تا به حال فروش نسبتا ضعیفی را در نمودار پرفروش عناوین بریتانیا تجربه کرده که باید دید در هفته‌های آتی این روند به چه شکلی پیش خواهد رفت.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “پیام مخفی سازندگان بازی Metal Gear Survive به «هیدئو کوجیما» و تیمش اشاره دارد”

  1. خبر جالبی بود ممنون :۲۴:

    ۲ ۰