موسس استودیو «کرایتک» از سِمَت مدیریتی این شرکت کنار‌ه‌گیری کرد

توسط سهیل حسینی در ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

استودیو «کرایتک»، که بیشتر آن‌ها را به خاطر مجموعه «کرایسیس» (Crysis) می‌شناسیم، به‌تازگی اعلام کرد که مدیرعامل این شرکت از سِمَت خود کناره‌گیری کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

آقای «چوات یرلی» که یکی از بیان‌گذاران شرکت «کرایتک» است، از پست خود کناره گرفت و جای خود را به برادران خود که از دیگر بنیان‌گذاران استودیو هستند، داد. این استودیو، با انتشار خبری در وب‌سایت رسمی خود، اظهار داشت از این به بعد آقایان «اِونی یرلی» و «فاروک یرلی» به عنوان مدیرعامل‌های جدید شرکت کرایتک کار خواهند کرد. هنوز، هیچ توضیحی راجب استعفای چوات یرلی وجود ندارد، ولی گفته شده او در این شرکت باقی خواهد ماند و به عنوان یکی از سرمایه‌گذاران اصلی به کار خود ادامه می‌دهد.

البته، «چوات یرلی» در یک بیانیه‌ای مطبوعاتی توضیحاتی ارائه کرده که جزئیات آن را در ادامه با هم مشاهده می‌کنیم:

این شرکت در موقعیت خوبی قرار دارد و زمان مناسبی برای به رمسیت شناختن دستاوردهای تیم مدیریت جدید، با رهبری اِونی و فاروک است. من، افتخار می‌کنم که به عنوان مدیرعامل شرکتی که حدود ۲۰ سال پیش آن را با برادرانم تاسیس کردم و مشاهده کردم که از آن زمان تیم به چه پیشرفت‌های خوبی دست یافته است. من مشتاقانه به کمک کردن شرکت کرایتک در نقش سهام‌دار بزرگ این شرکت به کارم ادامه خواهم داد و از چیزی که قرار است فردا برایمان به ارمغان بیارود، بسیار هیجان‌زده هستم.

شرکت «کرایتک»، به تازگی بازی Hunt: Showdown را به صورت دسترسی اولیه بر روی شبکه استیم منتشر کرد و قول داد برنامه و اولویت‌های آن‌ها هم‌چنان سرجای خود باقی بماند و به ارتقا مورتور گرافیکی «کرای‌ انجین» ادامه می‌دهند. شرکت «کرایتک»، در طول سال‌های گذشته با مشکلات مالی زیادی دسته و پنجه نرم کرده و حتی تعدادی از کارمندان خود را از کار معلق کرده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: