تاریخ انتشار نسخه کامل بازی For The King اعلام شد

توسط سهیل حسینی در ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

بازی For The King عنوانی در سبک نقش‌آفرینی و ماجراجویی است که از طریق کمپین کیک‌استارتر در سال ۲۰۱۵ معرفی شد. در نهایت، سازنده اعلام کرد این بازی در ماه آپریل برای رایانه‌های شخصی و اوایل سال ۲۰۱۹ برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو کانادایی IronOak در سال ۲۰۱۵ توسط تعدادی از افراد نام‌آشنا این صنعت که پیش از این روی بازی‌ها، «جنون سرعت» (Need for Speed)، «خیزش مرگ» (Dead Rising) و «سگ‌های خفته» (Sleeping Dogs) تشکیل شده که به‌تازگی با شرکت Curve Digital برای نشر بازی خود به توافق رسیدند.

«کُلبی یانگ»، طراح بازی The King Debuts درمورد روند توسعه و برنامه‌های استودیو صحبت‌هایی ارائه کرد که در ادامه آن را مشاهده می‌کنیم:

بازی The King Debuts برای ما پروژه‌ای پرشور محسوب می‌شود و ما سبک نقش‌آفرینی را بسیار ستایش می‌کنیم. دوره دسترسی اولیه برای ما فوق‌العاده بود، چرا که باعث می‌شود به نظرات طرفداران گوش کنیم و بازی بهتر، کم ایراد و سرگرم‌کننده‌تر را در نسخه نهایی تحویل مخاطب بدهیم. در حال حاضر، برای انتشار نسخه کامل با شرکت Curve به توافق رسیدیم.

لازم به ذکر است، بازی For The King در فوریه سال گذشته از طریق دسترسی اولیه بر روی شبکه استیم منتشر شد و در حال حاضر، با ۸۵ درصد نقد مثبت توسط کاربران، این بازی توانسته عملکرد خوب خود را به همگان نشان بدهد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: