تصاویر زیادی از بازی Disaster Report 4 Plus: Summer Memories برای PS4 منتشر شد

توسط افراسیاب در ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

امروز استودیو  «گرانزل» Granzella تصاویر زیادی از بازی Disaster Report 4 Plus: Summer Memories  در هفته نامه «فامیتسو» منتشر کرد، که به‌صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در تصاویر منتشر شده با محیط جدیدی از بازی آشنا می‌شویم؛ یک مدرسه که به عنوان مکانی امن برای پناهندگان در یک فاجعه استفاده می‌شود.

در حیات ورزش یک چادر وجود دارد که پناهندگان جدید می‌توانند نام خود را در دفتر ثبت کنند. کمتر از یک روز از فاجعه می‌گذرد، بنابراین بسیاری از مردم هنوز وحشت زده و مضطرب هستند.

در حیات مدرسه پر است از خودروهای پارک شده کسانی که از مهلکه فرار کردند؛ و ما تصاویر افرادی را می‌بینیم که وحشت‌زده با یکدیگر مشاجره می‌کنند. در صورتی که آب استخر قابل آشامیدن نیست، بازماندگان تلاش می‌کنند با شستن لباس‌ها و پهن کردن آن‌ها زیر نور آفتاب گرم تابستان کمی شرایط زندگی خود را بهبود ببخشند.

در سالن ورزش پناهندگان با جداکردن خود از طریق دیوارهای مقوایی و درست کردن جایی راحت برای خواب، سعی می‌کنند برای خود کمی حریم خصوصی ایجاد کنند. همچنین تصویری از نظم و هماهنگی مردم در تشکیل سف برای سرویس بهداشتی مشاهده می‌کنیم.

تیم توسعه‌دهنده تلاش قابل توجهی برای نشان دادن شرایط بحرانی به‌صورت واقع‌گرایانه از خود نشان داده است، و می‌تواند یک الگو و نگاه مختصری به تاثیر کمک‌های جمعی و کار تیمی برای شرایط بهرانی به مخاطبان خود بدهد.

ما همچنین لیست لوازم و دارایی‌های شخصیت را مشاهده می‌کنیم، لوازمی که برای زنده ماندن می‌توانند نقش چشمگیری داشته باشند. می‌توان لباس‌ها را عوض کرد، کتاب و مطلب خواند، از گوشی همراه و چراغ قوه استفاده کرد و ابزار بسیار دیگری، اما نکته مهم محدود بودن ظرفیت ابزار است، بنابراین باید در انتخاب وسایل مورد نیاز خود دقت کنید.

جالب است که در قسمت منو بازی، کتابچه راهنمایی وجود دارد که می‌تواند در شرایط سخت بحرانی در زندگی واقعی مفید و قابل استفاده باشد. بیشتر اطلاعات این کتابچه قفل است که باید به مرور با پیشروی در مراحل داستان آن‌ها را باز کنید.

بازی Disaster Report 4 Plus: Summer Memories در سال ۲۰۱۸ میلادی در ژاپن به‌صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از بازی را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: