بازی H1Z1 از فاز دسترسی اولیه خارج شد

توسط سهیل حسینی در ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

استودیو «دی‎برک گیمز»، پروسه طولانی را برای ساخت بازی H1Z1 در دورانی که این بازی را به صورت دسترسی اولیه بر روی شبکه استیم منتشر کرد، داشته است. اولین بار، این عنوان در ماه ژانویه ۲۰۱۵ در دسترس کاربران قرار گرفت. بعد از آن، در سال ۲۰۱۶ این بازی به دو قسمت H1Z1: Just Survive در سبک بقا، و H1Z1: King of the Kill سبک بتل رویال تقسیم شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در حال حاضر، پس از گذشت سه سال، استودیو سازنده به صورت رسمی بازی H1Z1 را منتشر کرده و از فاز دسترسی اولیه خارج شد. این نسخه، تغییرات زیادی به همراه داشته و یک حالت جدید به اسم Auto Royale اضافه کرده که بیشتر روی نبرد خودروها تمرکز دارد. مسابقات حالت Auto Royale شامل ۳۰ تیم و ۴ بازیکن می‌شود و همه در سراسر نقشه رانندگی می‌کنند و آخرین نفر یا تیمی که بتواند با ماشین خود زنده بماند، برنده میدا خواهد بود. برای برنده شدن هم نیاز به گرفتن سلاح‌هایی نظیر LMG جدید که منحصرا برای این بخش تهیه شده، برای از دور خارج کردن بقیه افراد استفاده کنید.

هر چند که خودروها در حالت بتل رویال نیز قابل استفاده بودند، اما حالت جدید تماما روی این مورد تمرکز خواهد کرد و فعلا در مرحه بتا به سر می‌برد تا استودیو سازنده با از دریافت بازخورد کاربران و طرفداران، قادر باشد تغییراتی برای بهتر شدن آن اعمال کند. در نهایت، این به‌روزرسانی علاوه بر انتشار نسخه کامل بازی H1Z1 و اضافه شدن حالت جدید، دسته‌ای تغییرات را به منظور بهتر شدن بازی اعمال کرده که از جمله آن‌ها می‌توان به سیستم اسپاون شدن در نقشه و دیدن دیگر بازیکنانی که در آن‌جا قرار هست فرود بیایند، اضافه شدن مینی‌مپ و دریافت یک لباس مخصوص برای کسانی که این بازی را در دوران دسترسی اولیه خریده‌اند، شامل می‎شود.

بازی H1Z1 در حال حاضر با قیمت ۱۹.۹۹ دلار برای رایانه‌های شخصی در دسترس است. در پایان، شما را دیدن جدیدترین تصاویر از این عنوان دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: