آیا بازی Shenmue 4 ساخته خواهد شد؟

توسط سهیل حسینی در ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

طرفداران زیادی مشتاقانه منتظر عرضه بازی Shenmue 3 هستند، چرا که زمان زیادی را برای دیدن ادامه این عنوان صبر کرده‌اند و پس از سال‌ها دوباره این عنوان احیا شد. آقای «یو سوزوکی»، کسی بود که در نهایت Shenmue 3 را از طریق کمپین کیک‌استارتر به طرفداران نشان داد و توانست موفقیت بزرگی را در زمینه کمک مالی در آن دوره کسب کند. اما اگر فکر کردید این شماره، پایان مجموعه است، باید گفت سخت در اشتباهید! طبق مصاحبه‌ای که با آقای سوزوکی انجام شده، احتمالا بازی Shenmue 4 نیز ساخته خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق مصاحبه‌ای که بازی آقای «یو سوزوکی» صورت گرفته، متوجه شدیم احتمال ساخت دنباله بازی Shenmue 3 دور از انتظار نخواهد بود. بخشی از صحبت‌های «سوزوکی» را در ادامه مشاهده می‌کنید:

بله، دنباله شماره سوم وجود خواهد داشت و با قسمت سوم، پایان نخواهد یافت.

با توجه به اهداف بلندی که این شخص در سر دارد، شنیدن این خبر چندان برای ما شگفت‌آور نبود. حال سوال این است؛ آیا شماره سوم این عنوان در زمان انتشار، به اندازه کافی موفقیت‌آمیز خواهد بود که به دنبال آن بازی Shenmue 4 را در آینده ببینیم؟ با نگاهی به حمایت‌های مالی صورت گرفته در کیک‌استارتر و علاقه زیاد طرفداران برای تجربه نسخه جدید بازی Shenmue، نشان از موفقیت اولیه این عنوان می‌دهد. اما، اگر Shenmue 3 به هر دلیلی نتواند در زمان انتشار موفق ظاهر شود، قطعا روند ساخت نسخه چهارم سخت‌تر خواهد شد.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Shenmue 3 در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: