بازی Rise of the Tomb Raider ماه بعد به سرویس گیم‌پَس اکس‌باکس اضافه می‌شود

توسط سهیل حسینی در ۷ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

طبق توئیتی که به تازگی توسط «مایکروسافت» منتشر شده، متوجه شدیم بازی Rise of the Tomb Raider قرار است ماه بعد به سرویس گیم‌پس کنسول اکس‌باکس وان اضافه شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طی توئیت منتشر شده‌ای که لیست بازی‌های ماه مارس را برای سرویس گیم‌پس نشان می‌دهد، مشترکین این سرویس خواهند توانست بازی Rise of the Tomb Raider را از طریق این برنامه به زودی تجربه نمایند.

بازی Rise of the Tomb Raider در سال ۲۰۱۵ به صورت انحصاری زمانی برای پلتفرم اکس‌باکس وان منتشر شد و سال بعد در دسترس کاربران پلی‌استیشن ۴ نیز قرار گرفت. غیر از این عنوان، هفت بازی دیگر نیز قرار است به سرویس گیم‌پس در ماه آینده اضافه شوند. یکی از عناوینی که احتمالا حضور آن را در این لیست قطعی می‌دانیم، بازی Sea of Thieves است که به تازگی خود مایکروسافت اعلام کرد بازی‌های انحصاری و مهم این شرکت در زمان انتشار برای کاربران سرویس گیم‌پس در دسترس قرار خواهند گرفت. اگر از مشترکین این سرویس باشید، در تاریخ سه شنبه، ۲۹ اسفند می‌توانید بازی Sea of Thieves را از این طریق تجربه کنید.

با این حساب، باید تا هفته بعد برای دیدن لیست کامل عناوینی که قرار است برای مشترکین این سرویس ارائه می‌شود، صبر کنیم. با این حال، دو بازی تا به این جای کار حضورشان مشخص است و از همین حالا می‌توانید خود را برای تجربه بازی‌های مذکور آماده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: