تاریخ انتشار نسخه پی‌سی بازی Sword Art Online Re: Hollow Fragment مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۶ اسفند ۱۳۹۶ , ۲۱:۳۰

شرکت «باندای نامکو»، اعلام کرد بازی Sword Art Online Re: Hollow Fragment در تاریخ جمعه، ۳ فروردین از طریق شبکه استیم برای کاربران رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

قابل ذکر است، نسخه Sword Art Online: Fatal Bullet نیز چند روز پیش برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد و کسانی که بر روی پی‌سی این عنوان را قبلا پیش‌خرید کرده باشند، یک کد رایگان از بازی Sword Art Online Re: Hollow Fragment در زمان انتشار دریافت خواهند کرد که می‌توانند بر روی شبکه استیم آن را فعال‌سازی نمایند. البته این پیشنهاد تنها مختص به دارندگان نسخه رایانه‌های شخصی نیست، چرا که بازی مذکور برای کنسول‌ها هم در صورتی که بازی Sword Art Online: Lost Song را در سال ۲۰۱۵ می‌خریدند به صورت رایگان به آن‌ها تعلق می‌گرفت.

بازی Sword Art Online Re: Hollow Fragment روایت‌کننده داستانی اصلی از همین مجموعه و اقتباسی از انیمه آن است. بازیکنان به کشف رمز و رازهای دنیای Aincrad می‌پردازند. این عنوان، در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا در دسترس است و در تاریخ  جمعه، ۳ فروردین برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد.

در پایان، توجه شما را به تصاویر منتشر شده از این نسخه جلب می‌کنیم:

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: