به‌روزرسان ۱.۲ بازی Kingdom Come Deliverance برای اکس‌باکس وان منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۶ اسفند ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۰

دومین به‌روزرسان (نسخه ۱.۲) بازی Kingdom Come Deliverance طی چند روز گذشته برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شد. در حال حاضر، این پچ برای اکس‌باکس وان نیز در دسترس قرار گرفته است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

نسخه ۱.۲، از لحاظ فنی اولین پچ اصلی به شمار می‌رود که تا پیش از این، استودیو «وارهرس» آن را به عنوان به‌روزرسانی روز اول برای رایانه‌های شخصی منتشر کرده بود. بازیکنان پلی‌استیشن ۴ نیز چند روز بعد پچ را دریافت کردند و در حال حاضر این به‌روزرسان در اختیار کاربران اکس‌باکس وان قرار گرفته است.

حجم این به‌روزرسان ۹.۵ گیگابایت است و بهینه‌سازی‌های زیادی را به ارمغان می‌آورد و چندین رفع اشکال نیز در آن دیده می‌شود. به صورت خلاصه، در ادامه می‌توانید تغییراتی که در نسخه ۱.۲ کنسول اکس‌باکس وان صورت گرفته را مشاهده نمایید:

  • تظیمات مربوط به مخفی کاری و کشتن در خفا
  • ایرادهای مربوط به ماموریت‌ها رفع شده
  • بهینه‌سازی کلی

قابل ذکر است، به‌روزرسانی بعدی بازی Kingdom Come Deliverance نسخه ۱.۲۵ خواهد بود که در حال حاضر در مرحله بررسی است. این پچ، مشکل کار نکردن دکمه R2 که گاهی اوقات در هنگام مبارزه کار نمی‌کرد را برطرف خواهد نمود و چند رفع اشکال نیز با خود به همراه دارد. فراتر از این مورد، توسعه‌دهنده بر روی به‌روزرسان بزرگ ۱.۳ نیز کار می‌کند و به مشکلات ذخیره کردن، خروج از بازی و مینی گیم‌ها می‌پردازد.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Kingdom Come Deliverance در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: