بازی‌های بهینه‌شده بیشتری از اکس‌باکس ۳۶۰ در راه کنسول اکس‌باکس وان اکس است

توسط سهیل حسینی در ۶ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۷:۴۵

طبق گفته «مایکروسافت»، بازی‌های بیشتری از کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ قرار است از اکس‌باکس وان اکس پشتیبانی کند. در حال حاضر، با استفاده از سرویس برگردان جانبی، بسیاری از عناوین کنسول ۳۶۰ برای کاربران اکس‌باکس وان نیز در دسترس بوده و همین روند برای بهینه‌سازی عناوین بر روی کنسول وان اکس هم صدق می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

آقای «آلبرت پلنو»، از اعضای مایکروسافت در این مورد اشاره داشت که بازی‌های بیشتری به‌زودی برای کنسول اکس‌باکس وان اکس بهینه خواهد شد. البته، او به این نکته اشاره نکرد که چه تعداد و کدام یک از عناوین کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ قرار است برای پلتفرم وان اکس بهینه شود، هرچند طرفداران می‌توانند انتظار بازی‌های زیادی را داشته باشند!

در حال حاضر، تعدادی از بازی‌های مهم اکس‌باکس ۳۶۰ مانند «هیلو ۳» (Halo 3)، «الدر اسکرولز ۴: آبلیوین» (The Elder Scrolls IV: Oblivion)، «اسکیت ۳» (Skate 3)، «چرخ‌دنده‌های جنگ ۳» (Gears of War 3)، «فال‌آوت ۳» (Fallout 3) و شماره اول بازی «فرقه اساسین» (Assassin’s Creed) برای کنسول اکس‌باکس وان اکس بهینه شده‌اند.

این بازی‌ها، با استفاده از قدرت کنسول وان اکس در نسخه جدید دارای وضوح تصویر بالاتر، کیفیت بافت بهتر و جزئیات رنگ گسترده‌تر را دارا هستند. هنوز، هیچ جدول زمانی مشخصی برای ارائه بازی‌های جدیدی که قرار است بر روی اکس‌باکس وان اکس بهینه شوند، ارائه نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: