بتای عمومی بازی Total War: Arena هم‌اکنون در دسترس است

توسط سهیل حسینی در ۶ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

به تازگی، شاهد عرضه نسخه‌های مختلفی از مجموعه بازی‌های «توتال وار» (Total War) بودیم که آخرین آن «وارهمر ۲» (Warhammer 2) بود. چندی پیش نیز، نسخه «سه امپراتوری» (Three Kingdoms) معرفی شد که بازیکنان را قرار است به دوران چین باستان برده و روایت‌گر داستان تاریخی دیگری باشد. یکی از عناوینی که به دست فراموشی سپرده شده بود، بازی Total War: Arena است که به تازگی بتای عمومی آن شروع شده است. این عنوان در سبک چندنفره بوده و به صورت ۱۰ به ۱۰ دنبال می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

نسخه بتا، یک جناح جدید را نیز با خود به همراه دارد. کارتاژها، در کنار نیروهای یونانی، رومی و بربرها در حال مبارزه هستند. «اِوگنی شوکین»، از شرکت «وارگیمینگ» که ناشر بازی Total War: Arena به حساب می‌رود، درمورد نسخه بتا این چنین گفت:

ما مفتخر هیجان‌زده هستیم تا نتایج کارمان را با بازیکنان سراسر جهان به اشتراک بگذاریم. همراه با تست‌کنندگان نسخه بتا، ما یک بازی ساختیم که به بازیکنان تازه‌وارد این امکان را دهد به راحتی وارد بازی شده و به ساخت و ساز بپردازند. این درحالی است که برای افراد قدیمی نیز همان تجربه‌ای که طی این سال‌ها وجود داشته، ادامه دارد.

بازی Total War: Arena توسط استودیو «کریتیو اسمبلی» توسعه‌داده می‌شود و پلتفرم مقصد آن رایانه‌های شخصی است. این عنوان، تنها بر روی بخش چندنفره تمرکز خواهد داشت و هنوز تاریخ انتشاری برای نسخه نهایی آن اعلام نشده است. در پایان لازم به ذکر است، اگر علاقه‌مند به شرکت در نسخه بتای این عنوان هستید، می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت رسمی بازی، هم‌اکنون آن را دانلود و تجربه نمایید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: