نسخه دمو بازی Final Fantasy XV Windows Edition فردا عرضه می‌شود

توسط سهیل حسینی در ۶ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۵:۳۰

شرکت «اسکوئر انیکس»، به تازگی اعلامیه جالبی را درمورد بازیFinal Fantasy XV Windows Edition منتشر کرده است. اول از همه، نسخه دمو این عنوان قرار است در تاریخ دوشنبه، ۷ اسفند از طریق شبکه‎های استیم، اوریجین و فروشگاه ویندوز در دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

جزئیات نسخه پیش‌خرید بازی Final Fantasy XV Windows Edition  برای کاربران رایانه‌های شخصی قطعا جذاب خواهد بود! در صورت خرید از دو شبکه استیم یا اوریجین می‌توانید از مزایای منحصر به فردی بهره‌مند شوید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت:

جوایز پیش‌خرید نسخه استیم

  • از همین حالا تا سه شنبه، ۱۱ اردیبهشت، هر بازیکنی که این عنوان را پیش‌خرید یا خرید کند یک پکیج از بازی Half-Life دریافت خواهد کرد که شامل آیتم‎‌های تزئینی مربوط به این عنوان خواهد بود. با دریافت این آیتم، می‌توانید لباس «گوردون فریمن» را برای شخصیت «نوکتیس» استفاده کنید. به صورت کلی، شما به سلاح Crowbar، HEV Suit و عینک فریمن دسترسی خواهید داشت.
  • قابل ذکر است، این پکیج برای بخش چندنفره بازی Final Fantasy XV Windows Edition نیز قابل استفاده خواهد بود. به غیر از این موارد، با پیش‌خرید این نسخه، FFXV Fashion Collection را نیز به عنوان پاداش اضافی دریافت می‌کنید. توجه داشته باشید که لباس مخصوص گوردون فریمن تنها در اختیار دارندگان نسخه استیم خواهد بود.

جوایز پیش‌خرید نسخه اوریجین

  • کسانی که از شبکه اوریجین این بازی را پیش‌خرید کنند، به عنوان جایزه FFXV Decal Selection را دریافت می‌کنند که شامل پوسته و رنگ‌های منحصر به فرد برای ماشین Regalia و دیگر شخصیت‌های بازی دریافت خواهید کرد.

جوایز پیش‌خرید نسخه فروشگاه مایکروسافت

  • افرادی که قصد تهیه نسخه پیش‌خرید از فروشگاه مایکروسافت را داشته باشند، به FFXV Powerup Pack دسترسی پیدا خواهند کرد. این پکیج، یک شمشیر افسانه‌ای، ۱۰ اکسیر و غیره را شامل می‌شود.

بازی Final Fantasy XV در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است و در تاریخ سه‌شنبه ۱۵ اسفند در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: