ماموریت جدید با عناصر کو-آپ ماه آینده به بازی Metal Gear Survive اضافه خواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۶ اسفند ۱۳۹۶ , ۲۳:۰۰

بازی Metal Gear Survive سرانجام برای هر سه پلتفرم مقصد منتشر شده و «کونامی» اکنون برخی از برنامه‌های آینده خود را پیرامون این عنوان به طرفداران نشان داد. به طور خاص، یک ماموریت جدید با عناصر مشارکتی (کو-آپ) که در آن باید یک هدف را نجات دهید، در ماه آینده به بازی اضافه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این ماموریت‌، به بازیکنان فرصت تازه‌ای برای همکاری با رویکردی متفاوت از روند عادی، علاوه بر  کامل کردن ماموریت‌های Salvage به همکاری با یک‌دیگر روی بیاورند. بنا به اعلامیه منتشر شده توسط کونامی، بازیکنان سطح جدیدی از همکاری را در این بخش تجربه خواهند کرد و فراتر از آن چیزی هست که قبلا برای ماموریت‌های Salvage به آن نیاز بود.

این ماموریت‌ها، در ماه مارس منتشر می‌شوند. در عین حال، کونامی در نظر دارد تا یک ماموریت روزانه را همراه با همکاری مشارکتی فعلی به همراه پاداش‌های بیشتر به بازی اضافه نماید. یکی از این مراحل، HellFire نام دارد که تمام دشمنان ناگهان بر سر شما خواهند ریخت. هم‌چنین، یک ماموریت هفتگی خاص هم برای تکمیل کردن وجود خواهد داشت.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Metal Gear Survive در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید