نسخه نینتندو سوئیچ بازی The Lost Child معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۵ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۵:۴۵

در خبری تازه، NIS America تاریخ انتشار نسخه نینتندو سوئیچ بازی The Lost Child را اعلام کرد. این بازی، تا پیش از این برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا معرفی شده بود و اکنون نسخه سوئیچ نیز به این لیست اضافه شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی The Lost Child عنوانی در سبک نقش آفرینی نوبتی است که در جهان El Shaddai جریان دارد. این عنوان، توسط آقای «تاکیاسو ساواکی»، کارگردان بازی تحسین شده El Shaddai: Ascension در دست توسعه بوده و داستان بازی نیز درمورد شخصیتی به نام «هایاتو ایبوکی» است که ناگهان خود را میان جنگ بین اهرمین و نیروی آسمانی می‌بیند. در این میان، هایاتو طی یک سری تحقیقات درمورد خودکشی در توکیو، باید متحدان خود را تشکیل داده و راهی برای مقابله با این موضوع پیدا کند.

در طول بازی، بازیکنان قادر به اسیر کردن دشمنان و اضافه کردن آن‌ها به جزب خود هستند و هم‌چنین می‌توان سطح و مهارت آن‌ها را شخصی‌سازی کرد. در بازی The Lost Child شاهد ۱۰۰ نوع دشمن هستیم که که خود به سه دسته تقسیم می‌شوند. علاوه بر این، بیش از ۲۵۰ مهارت برای اعضای تایم وجود دارد و در آخر، چندین و چند سیاه‎چال مختلف و طویل وجود دارد که یکی از آن‌ها دارای ۱۰۰ طبقه است که قطعا توانایی بازیکن را به چالش خواهد کشید.

در پایان لازم به ذکر است، بازی The Lost Child به صورت فیزیکی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد. اما، نسخه دیجیتالی آن تنها برای نسخه غربی پلی‌استیشن بوده که قرار است در تابستان منتشر شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: