مادهای بازی Cities: Skylines در راه نسخه اکس‌باکس وان

توسط سهیل حسینی در ۵ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۵:۱۱

بازی «فال‌آوت ۴» (Fallout 4) بعد از انتشارش تلاش بسیاری کرد تا پشتیبانی از مادها را بر روی نسخه کنسولی فراهم کند، اما متاسفانه آن چیزی را که باید در مارکت اکس‌باکس مشاهده می‌کردیم را ندیدیم. حال، شرکت «پارادوکس اینتراکتیو» اعلام کرد که مادهای بازی بازی Cities: Skylines در یک به‌روزرسانی رایگان به نسخه اکس‌باکس وان اضافه می‌شوند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این مادها، توسط هواداران و برخی از آن‌ها توسط خود توسعه‌دهنده برای بازی Cities: Skylines ساخته شده و بنابراین از کیفیت بالایی برخوردار خواهند بود. طبق اعلام «پارادوکس»، اولین موج از مادها، شامل مدل‌های سازه و آیتم‌های منحصر به فرد بر روی اکس‌باکس وان خواهد بود. تمامی این مادها به صورت رایگان در دسترس قرار می‌گیرند. «ساندرا نُیدینگر»، مدیر تهیه شرکت «پارادوکس» به دنبال اضافه شدن مادها به نسخه اکس‌باکس وان توضیحاتی ارائه کرد:

مادها، یکی از ویژگی‌های اصلی است که طرفداران از بازی ما انتظار دارند و ما همیشه از خلاقیت خود برای ارائه این موارد به جامعه طرفدار خود می‌کوشیم. ما، با شرکت Tantalus در زمینه ارائه ماد همکاری می‌کنیم تا ببینیم چه راه بهترین برای آوردن مادها بر روی اکس‌باکس وان وجود دارد تا همان اندازه که روی دیگر پلتفرم‌ها لذت‌بخش است به کمک تیم اکس‌باکس، آماده هستیم تا مادهای بازی Cities: Skylines را به طرفداران این کنسول ارائه بدهیم. اگر همه چیز به خوبی ادامه یابد، در زمان کمی شاهد محتوای زیادی از این بخش خواهیم بود و در حال حاضر روی بررسی و کار روی این محتوا هستیم!

هم‌چنین، بسته الحاقی Content Creator pack نیز قرار است در تاریخ سه‌شنبه، ۱۵ اسفند برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. این بسته الحاقی، ساختمان‌ها و سبک‌های جدید را شامل می‌شود. در پایان لازم به ذکر است، بازی Cities: Skylines در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: