تماشا کنید: از بسته‌الحاقی جدید بازی Total War: Rome 2 رونمایی شد

توسط میلاد شجری در ۴ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۹:۳۰

شرکت سگا (Sega) ساعاتی پیش از بسته‌الحاقی جدید بازی Total War: Rome 2 با انتشار تریلر رونمایی کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی استراتژیک Total War: Rome 2 در ماه نوامبر سال گذشته میلادی بسته‌ی الحاقی Empire Divided را با قیمت ۱۵ دلار دریافت کرد. حال در جدیدترین اخبار بازی‌های ویدیویی، شرکت سگا و استودیو کریتیو اسمبلی (Creative Assembly) با انتشار تریلری از بسته‌الحاقی جدید بازی به نام Desert Kingdoms رونمایی کردند.

بسته Desert Kingdoms چهار فرقه جدید به نام‌های Kingdoms of Kush ،Saba ،Nabatea و Masaesyli را به بازی اضافه خواهد کرد که همان‌ظور که از نام فرقه‌ها پیداست، هر کدام شامل مردم بومی آفریقایی و عربی هستند. همچنین در کنار این بسته‌الحاقی، یک بروزرسانی رایگان با محوریت اضافه‌ کردن شخصیت‌های زن قابل بازی به عنوان Total War: Rome 2 نیز منتشر خواهد شد. این بروزرسانی در واقع دو شخصیت کلئوپاترا (Cleopatra) و تئوتا (Teuta) را به بازی اضافه خواهد کرد که هر کدام از این دو را می‌توان به عنوان رهبر و ژنرال‌های فرقه انتخاب کرد. لازم به ذکر است که تمام شخصیت‌ها صداگذاری و جلوه‌های بصری خاص خود را دارند.

بسته Desert Kingdoms بازی Total War: Rome 2 و همچنین بروزرسانی جدید آن در تاریخ هفدهم اسفند‌ماه ۱۳۹۶ (۸ مارس ۲۰۱۸) منتشر خواهند شد. لازم به ذکر است که قیمت بسته‌الحاقی جدید بازی ۸.۹۹ دلار می‌باشد که هم‌اکنون نیز قابل پیش خرید است. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این بسته را مشاهده نمایید:

دانلود از آپارات

بازی Total War: Rome 2 در سال ۲۰۱۳ میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی از طریق شبکه استیم منتشر شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: