موج دی‌بازی (۰) | ادامه بازی مورد علاقه‌تان را چگونه می‌سازید؟

توسط تارخ ترهنده در ۴ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

نمی‌دانم پادکست «موج دی‌بازی» را هنوز یادتان است یا نه، چون قرار است به‌زودی زود این موج دی‌بازی را به قول گفتنی ریبوت (Reboot) کنیم؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید که در این ریبوت به صدای شما نیاز داریم.

قبل از این‌که برویم سر اصل مطلب، همه ما سری بازی‌های مورد علاقه‌ی خود را داریم که شاید ساعت‌ها و روزها به فکر کردن درباره‌ی ساخت ادامه‌ی آنها، انجام تغییر و تحولات در ساختار آنها و آینده‌ی آن فرنچایزها بنشینیم و حسابی در این موارد خیال‌پردازی کنیم. حال، چیزی که از شما می‌خواهیم این است که شما خیال‌پردازی‌های خود را در قالب فایل صوتی ضبط کنید و برای‌مان بفرستید. دیگر الان همه ما تلگرام داریم و به‌راحتی می‌توانیم پیام صوتی (Voice Message) ضبط کنیم و در یک چشم به هم زدن آن را برای مخاطب‌مان ارسال کنیم؛ این‌بار ما از شما می‌خواهیم دنیای بازی را مخاطب خود قرار دهید و از طریق حساب تلگرامی @Dbazi_HQ داستان‌ها، ایده‌ها و برنامه‌های خود برای چگونگی ساخت ادامه سری بازی‌های مورد علاقه‌تان را برای‌مان ارسال کنید.

در ریبوت موج دی‌بازی یا قسمت صفر این پادکست، قرار است با ایده‌ها و صدای شما روحی تازه به این پادکست بدمیم. ناگفته نماند که می‌توانید هر سری بازی که دوست دارید ادامه‌ی آن را بسازید و جزو مورد علاقه‌هایتان است را در قالب پیام صوتی برای‌مان @Dbazi_HQ ارسال کنید. در این‌باره، هیچ محدودیتی از این نظر وجود ندارد که فقط بازی‌های بسیار مشهور و محبوب که ادامه‌هایشان ساخته نشد (چون Prince of Persia ،Half-Life و…) را در نظر بگیرید، بلکه سری بازی‌هایی چون Assassin’s Creed و Call of Duty را نیز می‌توانید در نظر بگیرید و از این حیث هیچ محدودیتی در انتخاب بازی و سری بازی برای شما وجود ندارد.

اگر هم به هر دلیلی دوست ندارید پیام یا فایل صوتی برای‌مان بفرستید، یا اگر به هر دلیلی به تلگرام دسترسی ندارید، می‌توانید برای‌مان متن بنویسید و بفرستید و در ضمن، ایمیل خود من هم (tarokh.tarhandeh@gmail.com) انتظار ایده‌های ناب شما را می‌کشد.

پس دست به کار شوید که فقط از امروز تا جمعه هفته‌ی بعد یعنی ۱۱ اسفند برای ارسال پیام یا فایل صوتی و متن فرصت دارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: