فروش ۶۵۰ هزار نسخه بازی Monster Hunter: World در سه روز اول عرضه در ژاپن

توسط میلاد شجری در ۴ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۵:۳۰

طبق گزارشی در سه روز اول عرضه بازی Monster Hunter: World در کشور ژاپن حدود ۶۵۰ هزار نسخه به صورت دیجیتالی فروش رفته است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بدون شک عنوان Monster Hunter: World موفقیت بزرگی را برای شرکت سازننده یعنی کپ‌کام به ارمغان آروده است. اما حال در جدیدترین اخبار بازی، گزارشی حاکی از آن است که این بازی حتی به موفقیت بیشتری در کشور ژاپن دست یافته است. طبق گزارش منتشر شده توسط Weekly Famitsu؛ بازی Monster Hunter: World در سه روز اول عرضه (روزی‌های ۲۶ تا ۲۸ ژانویه) در کشور ژاپن تعداد ۶۵۲.۶۱۴ نسخه به صورت دیجیتالی فروش کرده است. این عدد وقتی فوق‌العاده بنظر می‌رسد که دیگر بازی‌های منتشر شده در ماه ژانویه یعنی Dissidia Final Fantasy NT و Pokemon Crystal فقط به ترتیب ۲۹.۴۸۷ و ۱۴.۹۹۳ هزار نسخه فروش داشته‌اند.

بازی Monster Hunter: World همچنین در هفته اول عرضه خود در کشور ژاپن بین ۱.۲۵ تا ۱.۳۵ میلیون نسخه به صورت فیزیکی بفروش رفته که فراتر از فوق‌العاده می‌باشد. اما با نظر گرفتن فروش دیجیتالی نیز این رقم فوق‌العاده‌تر هم می‌شود. با احتساب فروش دیجیتالی، این عنوان تاکنون بیش از ۱.۹ میلیون نسخه فروش داشته است. رسیدن به بیش از ۱.۹ میلیون نسخه فروش، آن هم فقط در سه روز اول عرضه و فقط در یک کشور دیوانه‌کننده است. ما هم‌اکنون می‌دانیم که تعداد فروش فیزیکی در آخرین گزارشات از ۱.۷ میلیون نسخه عبور کرده است و حالا فقط فروش دیجیتالی می‌ماند که اگر به همین اندازه افزایش داشته باشد، می‌توان فروش کلی به اندازه ۲.۵ میلیون نسخه را انتظار داشت.

در خبری مرتبط، شرکت کپ‌کام چندی پیش در خبری اعلام کرد که فروش کلی بازی Monster Hunter: World از شش میلیون نسخه عبور کرده است. این بازی هم‌اکنون روی پلفترم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس می‌باشد. نسخه رایانه‌های شخصی بازی نیز انتظار می‌رود در فصل پاییز ۲۰۱۸ عرضه شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: