0 نظر

مراسم EA Play امسال پیش از نمایشگاه E3 2018 برگزار خواهد شد

توسط در9 ماه پیش
 

دو سالی می‌شود که شرکت «الکترونیک آرتز» تصمیم گرفته مراسم مخصوص به خود را با عنوان EA Play در ماه ژوئن برگزار کند. این ناشر، تایید کرد برای امسال نیز مراسم EA Play پیش از نمایشگاه E3 2018 برگزار خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق اعلامیه شرکت «الکترونیک آرتز»، مراسم EA Play در سال ۲۰۱۸ قرار است دوباره در همان تالار همیشگی واقع در هالیوود پالادیوم برگزار خواهد شد. تاریخ شروع مراسم  شنبه، ۱۹ خرداد بوده و به مدت سه روز، تا دوشنبه، ۲۱ خرداد ادامه خواهد شد.

تاکنون، جزئیات کاملی از حضور عناوین شرکت الکترونیک آرتز در مراسم EA Play اعلام نشده، اما می‌توان انتظار داشت در طی این مراسم شماره‌ جدید بازی‌های ورزشی EA Sports مانند جدیدترین خروجی Madden و FIFA را مشاهده کرد. هم‌چنین اعلام شده جدیدترین عنوان از مجموعه «بتلفیلد» (Battlefield) که گفته شد در سال جاری منتشر می‎شود در طول این مراسم به کاربران امکان می‌دهد تا اولین دسترسی به آن را داشته باشند. غیر از این، بازی Anthem  نیز در طول این مراسم قابل بازی خواهد بود.

این رویداد، در تاریخ  ۱۹ خرداد شروع خواهد و اگر از کسانی هستید که امکان حضور در مراسم را نداشته باشید، می‌توانید به صورت زنده و از طریق پلتفرم‌های مختلف نظیر یوتیوب و توئیچ این مراسم را به صورت زنده دنبال کنید.

مطلب مشابه ◄  نسخه دمو بازی Mega Man 11 هم اکنون قابل بازی کردن است
اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

    شما باید ورود برای ارسال نظر