نظر توسعه‌دهنده بازی Rainbow Six Siege درمورد لوت باکس‌ها

توسط سهیل حسینی در ۳ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

قرار است تا ۲ هفته دیگر با فرا رسیدن فصل جدید بازی Rainbow Six Siege در رویداد Outbreak، پک‌های پولی اضافه شود که تنها برای مدت محدودی در دسترس هستند. لوت باکس‌های پولی موردنظر شامل آیتم‌های تزئینی برای اسلحه‌ها است که برای هر کدام باید مبلغ ۲.۵ دلار پرداخت نمایید. به همین منظور، آقای «الکساندر رِمی» از گروه کارگردانی Siege درمورد این موضوع سخن گفت و اشاره داشت «یوبی‌سافت» قصد ندارد با این‌کار بازیکنان را فریب دهد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«رِمی» به MVC این‌گونه توضیح داد:

من احساس می‌کنم قرار دادن لوت باکس‌ها موجب یک اپیدمی ناراحت‌کننده میان بازیکنان شده و در این زمان، ما کسی را گول نمی‌زنیم و هیچ وقت به پیرامون این موضوع حریص نبودیم. تمرکز اصلی یوبی‌سافت درمورد لوت باکس‌ها این است که بودن آن بر روی گیم‌پلی بازی تاثیر نگذارد و این دقیقا مشابه بازی شرکت «بلیزارد»، یعنی بازی «اوورواچ» (Overwatch) است که لوت باکس‌های آن تنها شامل آیتم‌های تزئینی است. اما در سوی دیگر، سیستم لوت باکس بکا رفته در بازی «استار وارز: جهبه نبرد ۲» (Star Wars: Battlefront II ) گیم‌پلی را تحت تاثیر قرار داده و پس از ناراحتی زیادی که از سوی بازیکنان شکل گرفت، سیستم پرداخت درون برنامه از بازی به صورت کلی حذف شد. (هر چند قرار است به زودی این سیستم را برگردانند)

لوت‌ باکس‌های مربوط به رویداد Outbreak بازی Rainbow Six Siege از تاریخ سه شنبه، ۱۵ اسفند لغایت سه شنبه، ۱۴ فروردین به صورت محدود در دسترس خواهند بود. مساله لوت باکس برای Siege مورد جدیدی نیست و در حال حاضر هم بسیاری پوسته و جاسوئیچی تزئینی که با پول واقعی قابل خریداری هست، در بازی وجود دارند.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Rainbow Six Siege در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‎های شخصی در دسترس است. هم‌چنین، سازنده لیست کامل تغییراتی که در Operation Chimera شاهد آن خواهیم بود را به تازگی منتشر کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: