بازی Star Wars: Battlefront 2 حالت جدیدی را معرفی می‌کند

توسط سهیل حسینی در ۳ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

وقتی که بازی Star Wars: Battlefront 2 نتوانست به هدف خود به منظور فروش مناسب در فصل تعطیلات سال نو میلادی برسد، که بخشی از آن هم به‌خاطر مسائل لوت باکس و سیستم پرداخت درون‌برنامه‌ای بود. حال، همه این موارد باعث شده تا شرکت «الکترونیک آرتز» مکانیک‎‌های جدیدی را به بازی اضافه کند که موجب شود بازیکنان بیشتری به سمت این بازی جذب شوند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

آخرین به‌رزورسانی بازی Star Wars: Battlefront 2 نسخه ۱.۲ است که حالت Jetpack Cargo را به بازی اضافه می‌کند. این بخش، به صورت محدود در دسترس بوده و برای همیشه قابل بازی نخواهد بود. به صورت کلی، در این حالت بازیکنان موشک و جت‌پک‌ دریافت می‌کنند و باید حریفان خود را روی هوا منفجر کنند.

هم‌چنین برای حالت جدید سه قهرمان جدید را نشان دهد که شامل شخصیت‌های معروف فیلم‌های «جنگ ستارگان» هم‌چون «لوک اسکای‌واکر»، «لیا اورگانا» و «هان سولو» هستند که با انجام چالش‌های درنظر گرفته شده در این بخش، باز خواهند شد. مجموعه‌ای از مکان‌های جدید هم برای بازیکنان آماده شده که شامل Kashyyyk, Hoth, Endor, Crait,  Jakku, و Death Star II است.

در کنار این موارد، به‌روزرسان ۱.۲ بازی Star Wars: Battlefront 2 مجموعه‌ای از رفع اشکالات و ایجاد تعادل میان کاراکترها را اعمال می‌کند. این عنوان، در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: