لیست کامل تغییرات Operation Chimera بازی Rainbow Six Siege منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۲ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

جدیدترین بسته الحاقی بازی Rainbow Six Siege با نام Operation Chimera در تاریخ سه‌شنبه، ۱۵ اسفند برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در حال حاضر، «یوبی‌سافت» لیست کامل تغییرات فصل بعد را منتشر کرده و هم‌چنین برای این فصل دو اپراتور جدید با نام‌های «لیون» و «فینکا» به بازی اضافه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در به‌روزرسانی ۱.۳، قرار است تغییراتی زیادی در قدرت اپراتورهای اعمال شود. با «اِلا» شروع می‌کنیم؛ این اپراتور که در همین فصل هم قدرتش کم شده بود، دوباره قرار است ضعیف‌تر شود. لگد و اسلحه SMG افزایش و قدرت آسیب آن کاهش خواهد یافت، هم‌چنین به جای نارنجک تخریب‌کننده، به او یک سپر (شیلد) داده خواهد شد. در بخش بعدی، اپراتور روسی «کپکان» را شاهد هستیم که به جای سیم‌خاردار، به او نارنجک تخریب‌کننده داده خواهد شد که به نوعی یک افزایش قدرت دوباره برای اپراتور به حساب می‌آید و طبق گفته یوبی‌سافت، برای عکس‌العمل سریع‌تر این اپراتور درنظر گرفته شده است.

در آخر، اپراتور «بلیتز» هم دچار تغییرات مثبتی شده، از فصل بعد سرعت و قدرت زره این اپراتور به سطح ۲ می‌رسد. در حال حاضر، سرعت «بلیتز» سطح ۱ و قدرت زره آن سطح ۳ است که بعد تغییرات جفت آن به سطح ۲ می‌رسد.

یوبی‌سافت، هم‌چنین برخی تغییرات کلی در گیم‌پلی را اعمال کرده که از جمله مهم‌ترین آن می‌توان به انیمیشن بارگزاری خشاب اشاره کرد. از این به بعد، زمانی که بین عوض کردن خشاب باشید، می‌توانید فرآیند را متوقف کرده و با باقی‌مانده تیرهای خود به سمت دشمن شلیک کنید. هم‌چنین پچ ۱.۳ قرار است نقشه Bartlett را از بخش کژوال حذف و Yacht را که مدتی هست حذف شده بود را به چرخه نقشه‌های حالت کژوال بازگرداند. یک نکته بسیار مهم دیگر، راه رفتن روی سپرها هست، به این شکل که دیگر نمی‌توانید روی آن‌ها ایست کرده و اگر این کار را انجام دهید، سپر خراب خواهد شد.

در به‌روزرسان جدید Rainbow Six Siege قرار است ۲ اپراتور جدید، حالت Outbreak و بعضی تغییرات جدید اضافه شوند. علاوه بر این، سازنده گفته ۲۰ اپراتور اول بازی نیز برای همه رایگان خواهد شد. در ادامه، لیست کامل تغییرات فصل بعدی را با هم مشاهده می‌کنیم:

تغییرات اپراتورها

برای اِلا:

 • افزایش لگد اسلحه Evo 3 A1
 • کاهش قدرت آسیب اسلحه Evo 3 A1
 • حذف نارنجک تخریب‌کننده و جایگزین شدن سپر به جای آن

برای کپکان:

 • حذف سیم‌خاردار و اضافه شدن نارنجک تخریب‌کننده

برای بلیتز:

 • قدرت زره و سرعت به سطح ۲ رسیده است

بهبودهای کلی

 • بهبود مشکل تیر زدن به هدفی که روی زمین مجروح شده که قبلا به دلیل مشکل هم‌گام‌سازی سرور، وقتی به یک هدف مجروح شده تیر میزدید، کشته نمی‌شد که دلیل آن قرار داشتن شخص مجروح در یک جهت دیگر بوده ولی به شما نوع دیگری نمایش داده می‌شود که باعث می‌شود حس کنید به او شلیک کردید، ولی کشته نشده است. این مشکل در به‌روزرسان پیش‌رو حل خواهد شد.
 • از این پس، خواهید توانست موقع تعویض خشاب اسلحه، فرآیند را متوقف کرده و شلیک را با باقی تیرهای موجود در خشاب، ادامه دهید.

تغییرات نقشه‌ها

 • حذف نقشه Bartlett از لیست نقشه‌های کژوال
 • اضافه شدن نقشه Yacht به کژوال
 • نقشه‌های حالت رنک بدون تغییر باقی مانده است

تعادل در بازی

 • از این پس، اگر روی سپر راه بروید، سپر تخریب خواهد شد. با تخریب سپر، دوباره می‌توانید از آن استفاده کنید.
 • حل مشکل ضربه نزدیک با چاقو، که در فصل‌های قبل هم وجود داشته است. به طور کلی، حتما برایتان پیش آمده که به هدف ضربه زده‎اید و حتی اثرات خون و صدا را شنیده‌اید ولی اتفاقی نیفتاده، این مشکل در به‌روزرسان ۱.۳ برطرف می‌شود.
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: