سه بازی جدید به سرویس برگردان جانبی مایکروسافت اضافه شد

توسط سهیل حسینی در ۲ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

شرکت «مایکروسافت»، در به‌روزرسانی هفتگی سرویس برگردان جانبی خود، سه بازی جدید از کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ را به این لیست اضافه کرد. یکی از عناوین مهم معرفی شده، بازی شرکت «پلانینیوم گیمز»، یعنی Vanquish است که هم‌اکنون برای کاربران اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفته است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Lara Croft and the Guardian of Light هم به این لیست اضافه شده و دارای عناصر مشارکتی (کو-آپ) بوده و در سال ۲۰۱۰ از طریق سرویس اکس‌باکس لایو آرکید منتشر شده بود. آخرین عنوان هم بازی Brave است که به نوعی اثر اقتباسی از فیلمی با همین نام هست که توسط «دیزنی» و «پیکسار» تولید شده است. هم‌چنین، این بازی برای مشترکین طلایی اکس‌باکس در ماه مارس نیز رایگان خواهد بود.

به مانند همیشه، در صورتی که دیسک نسخه ۳۶۰ را داشته باشید، کافی است آن را در دستگاه قرار داده و بازی را بر روی کنسول اکس‌باکس وان خود اجرا کنید. اگر هم آن را به صورت دیجیتالی خریداری کردید، گزینه دانلود آن در حال حاضر فعال خواهد بود. شرکت مایکروسافت به طور مرتب در حال بروزرسانی آرشیو سرویس برگردان جانبی است و اخیرا بازی «پری» (Prey) در سال ۲۰۰۶ و «مافیا ۲» (Mafia 2) را برای این سرویس معرفی نمود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “سه بازی جدید به سرویس برگردان جانبی مایکروسافت اضافه شد”

  1. xbox1rising گفت:

    چند ساله از نسل هشت میگذره حسرت یه بازی تو سبک ونکویش و متال گیر رایزینگ به دلمون مونده…حسرت یه گیمپلی سریع و مهیج … :( خبر خوشحال کننده ای بود ممنون :۱۵:

    ۲ ۰