تماشا کنید: تریلر بازی Your Four Knight Princesses Training Story با تمرکز بر شخصیت آلپانا

توسط افراسیاب در ۲ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۱:۳۰

استودیو Nippon Ichi Software یک گیم‌پلی تریلر از بازی مورد انتظار اکشن نقش‌آفرینی ژاپنی خود به نام Your Four Knight Princesses منتشر کرد که در این ویدیو بر شخصیت پرنسس «آلپانا» Alpana تمرکز شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در بازی چهار شخصیت اصلی وجود دارد، درواقع چهار پرنسس که در این ویدیو بر ویژگی‌های منحصربه‌فرد پرنسس آلپانا تمرکز کرده است؛ او دارای سبک مبارزه اکشن خاص خود است. صدای پرنسس آلپانا را «یوکی کوواهارا» Yuuki Kuwahara صداپیشگی کرده است که پیش از این صدای شخصیت «اوفلیا» Ophelia در بازی Fire Emblem Fates و «کوکی» Cookie در Gundam: Iron-Blooded Orphans را صداپیشگی کرده بود.

بازی دارای مکانیکی است که شما را به یاد سری Criminal Girls خواهد انداخت. همچنین عملکرد شما در بازی ممکن است موجب توبیخ و یا ستایش و ارتقا شما در میان دیگر پرنسس‌ها شود. در ابتدا قرار بود بازی Your Four Knight Princesses Training Story در دی ماه سال جاری برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و نینتندو سوئیچ عرضه شود، اما انتشار با تاخیر به ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ موکول شد. این تاریخ برای ژاپن است و هنوز نسخه غربی آن تائید نشده است.

در زیر می‌توانید تریلر بازی را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: