بروزرسانی جدید بازی Assassin’s Creed Origins منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۲ اسفند ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۰

شرکت یوبی‌سافت ساعاتی پیش طبق قولی که داده بود بروزرسانی جدید بازی Assassin’s Creed Origins را منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت یوبی‌سافت ساعاتی پیش در جدیدترین اخبار بازی‌های ویدیویی، بروزرسانی نسخه ۱.۳ بازی Assassin’s Creed Origins را منتشر کرد. این بروزرسانی که حجم آن بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی به ترتیب ۵.۳، ۵.۵ و ۴.۸ گیگابایت می‌باشد، حالت Discovery Tour را به بازی اضافه می‌کند. در این حالت بازیکنان به اکتشاف در محیط بازی و یادگیری درباره مصر باستان به دور از فشار‌های ناشی از مبارزات یا ماموریت‌ها را می‌پردازند. این حالت که بیشتر جنبه آموزشی دارد شامل ۷۵ راهنمای گردش برای بررسی جنبه‌های مختلف مصر باستان می‌باشد و هر کدام از این گردش‌ها نیز بین ۵ تا ۲۵ دقیقه به طول خواهد انجامید. در این بخش حتی به بازیکن اجازه عکس‌برداری از نکات و موارد جذاب در حین کاوش نیز داده می‌شود.

در کنار این حالت آموزشی، یک حالت New Game+ نیز به بازی Assassin’s Creed Origins اضافه شده است که به بازیکنان اجازه شروع دوباره بازی پش از تکمیل آن را در کنار نگهاداری تمامی اسلحه‌ها، قابلیت‌ها و لباس‌ها می‌دهد. البته این تمام ماجرا نمی‌باشد، این بروزرسانی همچنین بسیاری از باگ‌ها و مشکلات این عنوان بخصوص روی رایانه‌های شخصی را برطرف کرده است.

بازی Assassins Creed Origins هم اکنون روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. لازمه به ذکر است که یک نسخه مستقل از حالت Discovery Tour به نام Assassin’s Creed: Ancient Egypt روی شبکه استیم برای کاربران رایانه‌های شخصی با قیمت ۱۹.۹۹ دلار در دسترس می‌باشد. سایر بازیکنان که نسخه اصلی بازی را در اختیار دارند، این حالت به صورت رایگان برای آنان عرضه شده است. برای مشاهده تغییرات کامل ایجاد شده توسط این بروزرسانی به اینجا مراجعه نمایید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: