بروزرسانی جدید بازی Assassin’s Creed Origins حالت Discovery Tour را به آن اضافه می‌کند

توسط میلاد شجری در ۱ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۸:۱۵

شرکت یوبی‌سافت ساعاتی پیش جزییات بروزرسانی جدید بازی Assassin’s Creed Origins را منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت یوبی‌سافت ساعاتی پیش در جدیدترین اخبار بازی‌های ویدیویی، جزییات بروزرسانی جدید بازی Assassin’s Creed Origins منتشر کرد که امروز (۲۰ فوریه ۲۰۱۸) عرضه خواهد شد. محتوای اصلی این بروزرسانی حالت Discovery Tour می‌باشد که از مدت‌ها پیش یوبی‌سافت روی آن مانور داده است. در این حالت بازیکنان به اکتشاف در محیط بازی و یادگیری درباره مصر باستان به دور از فشار‌های ناشی از مبارزات یا ماموریت‌ها را می‌پردازند. این حالت که بیشتر جنبه آموزشی دارد شامل ۷۵ راهنمای گردش برای بررسی جنبه‌های مختلف مصر باستان می‌باشد و هر کدام از این گردش‌ها نیز بین ۵ تا ۲۵ دقیقه به طول خواهد انجامید. در این بخش حتی به بازیکن اجازه عکس‌برداری از نکات و موارد جذاب در حین کاوش نیز داده می‌شود.

در کنار این حالت آموزشی، یک حالت New Game+ نیز به بازی Assassin’s Creed Origins اضافه خواهد شد که به بازیکنان اجازه شروع دوباره بازی پش از تکمیل آن را در کنار نگهاداری تمامی اسلحه‌ها، قابلیت‌ها و لباس‌ها می‌دهد. البته این تمام ماجرا نمی‌باشد، این بروزرسانی همچنین بسیاری از باگ‌ها و مشکلات این عنوان بخصوص روی رایانه‌های شخصی را برطرف خواهد کرد. لازم به ذکر است که یوبی‌سافت همچنین حجم این بروزرسانی را نیز اعلام کرده است که به شرح زیر می‌باشد:

  • ایکس‌باکس وان: ۵.۵ گیگابایت
  • پلی‌استیشن ۴: ۵.۳ گیگابایت
  • رایانه‌های شخصی (استیم): ۲.۶ گیگابایت
  • رایانه‌های شخصی (یوپلی): ۴.۸ گیگابایت

در کنار انتشار این جزییات، شرکت یوبی‌سافت همچنین تریلر هنگام انتشار حالت Discovery Tour منتشر کرده است که در ادامه قابل مشاهده می‌باشد. در انتها لازم به ذکر است که یک نسخه مستقل از این حالت با ویژگی‌های منحصر به فرد برای رایانه‌های شخصی (از طریق استیم و یوپلی) با قیمت ۱۹.۹۹ دلار، هم‌اکنون در دسترس است.

دانلود از آپارات

بازی Assassins Creed Origins هم اکنون روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: