بازی For Honor هم‌اکنون میزبانی رویداد جدیدی را بر عهده دارد

توسط سهیل حسینی در ۱ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

رویداد محدود The Apollyon’s Legacy برای بازی For Honor هم‌اکنون عرضه شده و دارای یک حالت همکاری چهار نفره به نام Test Your Metal است که بازیکنان را در مقابل رئیس‌های آخر بازی بخش کمپین قرار می‌دهد. هر راند، رئیس‌ها قوی‌تر می‌شوند و برای هر هفته نیز دشمنان سرسخت‌تری مقابل شما قرار خواهند گرفت. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این رویداد، هم‌چنین آیتم‌های قابل لوت جدیدی معرفی کرده که شامل پوسته برای لباس و اسلحه‌ها است. اگر هر یک از بازیکنان، در طول این رویداد یک بار وارد بازی شود، نشان مخصوص Apollyon’s Crest را دریافت خواهد کرد. کاربران هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‎های شخصی به این بخش دسترسی دارند.

از تاریخ پنج شنبه، ۳ اسفند، بازیکنان این فرصت را خواهند داشت تا باندل Apollyon را خریداری کنند. این باندل، شامل تمام لباس‌ها، پوسته و چارم‌هایی است که در طول این رویداد برای بازی For Honor منتشر شده است. برای خرید این باندل، باید مبلغ ۲۵ هزار استیل (واحد پولی بازی) پرداخت کنید.

بازی For Honor هنوز نتوانسته آن‌گونه که باید موفق عمل کند، اما می‌توان انتظار داشت در آینده شاهد اتفاقات بهتری برای این عنوان باشیم. یوبی‌سافت به تازگی اعلام کرده که این عنوان در اولین سال انتشار خود تاکنون توانسته ۷.۵ میلیون کاربر را در مجموع برای خود ثبت کند. در پایان لازم به ذکر است، رویداد Apollyon’s Legacy هم‌اکنون در دسترس بوده و تا پنج شنبه، ۱۷ اسفند ادامه خواهد داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: