تاریخ دسترسی به بتای چندنفره بازی Stardew Valley مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۱ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۴:۳۰

در به‌روزرسانی جدید بلاگ توسعه‌دهنده بازی Stardew Valley مشخص شد که بتای چندنفره این عنوان سرانجام (حداقل به صورت بتا) در بهار ۲۰۱۸ عرضه می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو «چاک‌لِفیش» قصد داشت تا بتای چندنفره را قبل از سال ۲۰۱۷ عرضه کند، اما به دلیل برخی تغییرات آن را به نیمه اول سال ۲۰۱۸ انتقال داد. لازم به ذکر است، نسخه ۱.۳ بازی Stardew Valley تنها به اضافه کردن بخش چندنفره نپرداخته و قرار است از زبان‌های فرانسوی، ایتالیایی، کره ای و ترکی نیز پشتیبانی کند.

طبق گفته توسعه‌دهنده، کار بر روی ویژگی‌های جدید کامل شده و تیم سازنده بر روی رفع اشکالات احتمالی تمرکز دارد. طبق گفته سازنده، آن‌ها قصد دارند چند ویژگی جدید دیگر را همراه با این به‌روزرسان برای بازی عرضه کنند که از جمله آن‌ها به مواردی برای ساخت و ساز، ازدواج و غیره اشاره کرد.

دوستان شما می‌توانند مزرعه‌داری، ماهی‌گیری، تهیه علوفه و معدن‌کاری را در کنار شما انجام دهند. هر بازیکن هم موجودی مخصوص به خود را دارد و نمی‌توان آن را تقسیم کرد و تنها می‌توان آن را از طریق صندوقی که رابین برای شما ساخته، در بازی مدیریت کرد. از شواهد، همه چیز به‌نظر خوب می‌رسد و ما نمی‌توانیم بیش از این برای بتای چندنفره بازی Stardew Valley صبر کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: