هیچ دنباله مستقیمی از بازی Rainbow Six Siege در آینده ساخته نخواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۶:۱۵

طبق صحبت‌های سازندگان بازی Rainbow Six Siege در حین برگزاری مسابقات فینال لیگ حرفه‌ای، اشاره داشتند که برای این عنوان برنامه‌ی ۱۰ ساله دارند و قرار است تا ۱۰۰ اپراتور برای بازی معرفی کنند. هم‌چنین، مهم‎ترین نکته اشاره شده توسط سازنده این بود که هیچ نوع دنباله‌ای از عنوان Siege در آینده ساخته نخواهد شد و تمام تمرکز سازنده روی همین نسخه باقی خواهد ماند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

دیشب، به معرفی کامل حالت Outbreak پرداخته شد که به نوعی حال و هوای تازه‌ای را وارد بازی Rainbow Six Siege می‌کند. تیم توسعه گفت، امیدوار است این بازی برای ۱۰ سال زنده بماند و در صورت لزوم تا ۱۰۰ اپراتور برای آن منتشر شود. با توجه به چشم‌انداز ۱۰ ساله ما، هیچ برنامه‌ای برای ساخت دنباله مستقیم از این بازی وجود ندارد.

طرح ۱۰ ساله، به نظر می‌رسد بیش از حد جاه‌طلبانه باشد، اما با وجود رشد بسیار خوب بازی Rainbow Six Siege این مورد چندان هم دور از انتظار نبود، چرا که هم‌اکنون مجموع تعداد بازیکنانی که این عنوان را تجربه کرده‌اند به ۲۷ میلیون نفر رسیده که نسبت به ۲ سال گذشته از زمان انتشار، رشد بسیار خوبی تلقی می‌شود.

در طول سال سوم، قرار است هشت اپراتور جدید به بازی اضافه شود. هم‌چنین، یوبی‌سافت در برنامه امسال روی طراحی دوباره بعضی از نقشه‌های بازی تمرکز دارد و قرار است در فصل سوم اولین نقشه دوباره کار شده Hereford را عرضه کند. علاوه بر این، قرار شده تا نقشه Clubhouse هم شامل تغییراتی در شکل و ظاهر کلی آن اعمال شود که تاریخ عرضه آن را در پایان فصل دوم اعلام کردند.

برنامه‌هایی هم برای بهبود لیگ حرفه‌ای تدارک دیده شده که شامل سیستمی به اسم Pick and Ban که در آن هر دو تیم می‌تواند دو تا از اپراتورهای تیم حریف را انتخاب کنند که تیم مقابل نتواند آن‌ها را انتخاب نماید. در تازه‌ترین خبری هم که امروز منتشر شد، قرار است در همین فصل ۲۰ اپراتور اول بازی برای همه رایگان شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: